طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدوست داشتم مربی گری را تجربه کنم | هیرو
دوستان تاجی داشتم اما استقلالی نبودم | محرمی

سرمربی اوویدو که سال ها در خط دفاعی رئال مادرید می درخشید اظهار کرد همیشه دوست داشته مربیگری را تجربه کند و به همین خاطر نتوانسته است پیشنهاد اوویدو را رد کند.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از مارکا، فرناندو هیرو در گفت وگویی اختصاصی با نشریه مارکا درباره خود و رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکومادرید صحبت کرد.

کاپیتان پیشین رئال مادرید درباره شغل جدیدش گفت: دوست داشتم مربی گری را امتحان کنم. تجربه فوق العاده ای است. گذشته ام خیلی به این موضوع کمک می کند. حضورم در کنار سرمربیان مختلف، تجربه ام در مدیریت ورزشی و کمک مربی، خیلی به من کمک کرده است. تصور می کردم روزی سرمربی بشوم. پیش از این برایم تصمیم می گرفتند، اکنون خودم تصمیم گیرنده شدم.

هیرو درباره انتخاب اوویدو اظهار کرد: فصل گذشته پیشنهاداتی داشتم که از لحاظ اقتصادی خوب بودند. تیم های خارجی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشتند نیز به من پیشنهاد دادند. یک تیم دسته یکی نیز خواهانم بود. زمانی که باشگاه اوویدو این پیشنهاد را به من داد، پاسخ مثبت دادم چون حس خوبی نسبت به این تیم دارم. اوویدو باشگاهی تاریخی است که 40 هزار هوادار در دنیا دارد. چرا باید به آن ها جواب منفی می دادم؟ اینجا می تواند دانشگاهم باشد. در این باشگاه جاه طلبی و اشتیاق وجود دارد.

سرمربی اوویدو درباره سه تیم برتر لالیگا یعنی رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و بارسلونا نیز گفت: درست است این سه تیم خوب کار می کنند اما تیم های دیگری نیز با آن ها در حال رقابت هستند. ویارئال در مسیر خوبی قرار دارد و سویا در چند سال گذشته افتخارات زیادی کسب کرده است. همچنین والنسیا دوباره به رتبه های بالایی جدول بازخواهد گشت. بارسا، اتلتیکو و مادرید در سطح خیلی بالایی قرار دارند و به نظرم اتلتیکو از همه بهتر است. این تیم سرمربی فوق العاده ای دارد. همچون دو تیم دیگر از شانس قهرمانی برخوردار است. اتلتیکو تنها در خط دفاعی برتر نیست بلکه در میانه میدان و خط حمله نیز قدرتمند است.

دوست داشتم به دستان شهید بابایی بوسه میزدم | شهاب حسینی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات