طاها پخش

فیروزه، از شهرستان های کم تصادفار کشور است
آذربایجان شرقی، کمترین نرخ بیکاری در کشور را دارد

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: فیروزه از شهرستان های کم برخوردار کشور است و انتظار می رود به آن توجه ویژه ای شود.

نیشابور, فیروزه, تخصیص بودجه, فیروزه شهرستان کم برخوردار کشور

نیشابور, فیروزه, تخصیص بودجه, نماینده مجلس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،حمید گرمابی در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزه اظهار داشت: بودجه ها باید بر اساس تعداد جمعیت تقسیم شود، شهرستان های کم جمعیت دچار مشکل شدید هستند.

وی با انتقاد از روند تخصیص بودجه های کشور بر اساس جمعیت تأکید کرد: چون بودجه ها بر اساس میزان جمعیت تقسیم می شود، شهرستان های کم جمعیت دچار مشکل شدید هستند و باید با حرکت به سمت عدالت، امکانات این گونه شهرستان ها را به سمت شهرهای اطراف پیش برد.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: عدم وجود کنارگذر در این شهرستان باعث تخریب آسفالت و دوام کم آن شده است، در کنار آن سه روستای بالای 50 خانوار بدون آسفالت وجود دارد که باید موردتوجه قرار گیرد.
گرمابی گفت: آب سد بار می تواند مشکل آب شرب شهرستان های فیروزه و نیشابور را رفع کند.

وی با اشاره به کمبود زیرساخت های شهرک کمال الملک فیروزه تأکید کرد: نبود زیرساخت های لازم برای این شهرک صنعتی باعث عدم پیشرفت شده است و برای کاهش بیکاری باید موانع رفع و شهرک های صنعتی جدید ایجاد شود.

اجرای 90 طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان رودان
facebook google telegram twitter whatsApp