طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیتمام پروژه های سامسونگ به وضعیت تعلیق درآمد
توافق ترکیه و اتحادیه اروپا به وضعیت تعلیق درآمد

اشتباه در ساخت گلکسی نوت ۷ و ضرر مالی بسیار زیادی که برای این کمپانی به همراه داشت، باعث شد که برخی از پروژه های تحقیق و توسعه ی کم اولویت این کمپانی به وضعیت تعلیق در بیایند.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: سامسونگ از جمله کمپانی هایی است که تنها در حوزه ی تکنولوژی فعالیت نمی کند. کارهای بیمه انجام می دهد و حتی پارک های متفاوت افتتاح می کند و در کنار این کارها دست به ساخت تلفن همراه هوشمند و کلی وسیله ی دیگر هم زده است.

سامسونگ, گلکسی نوت 7, گوشی, تمام پروژه سامسونگ وضعیت تعلیق درآمد

گوشی, گلکسی نوت 7, سامسونگ

این کمپانی تکنولوژی های خودش را در حوزه های متفاوت وارد می کند تا بتواند از آن ها برای انجام دادن کارهای متفاوت استفاده کند. به همین علت سامسونگ سالانه ملیاردها دلار خرج بخش تحقیق و توسعه می کند. این مبلغ در سال گذشته به ۱۴ میلیارد دلار رسید تا نشان دهد که سامسونگ برای آینده برنامه ریزی دقیقی کرده است؛ اما اشتباه در ساخت گلکسی نوت ۷ و ضرر مالی بسیار زیادی که برای این کمپانی به همراه داشت، باعث شد که برخی از پروژه های تحقیق و توسعه ی کم اولویت این کمپانی به وضعیت تعلیق در بیایند. از میان این پروژه ها می توان به ساخت باتری برای خودروهای الکتریکی اشاره کرد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که همین بخش تحقیق و توسعه باعث شده بود سامسونگ بتواند صفحه نمایش خمیده به گوشی های گلکسی S7 و  نوت ۷ یا سنسور تشخیص عنبیه چشم به محصولاتش اضافه کند یا حتی ویژگی های جدیدی در قلم گوشی های نوت قرار دهد. حتی این کمپانی در حال کار روی یکسری تکنولوژی های بیومتریک در زمینه ی امنیت اطلاعات بود. الآن کاهش درآمد و ضرر این کمپانی باعث شده که اکثر این پروژه ها به وضعیت تعلیق دربیایند.

همین امروز مشخص شد که نوت ۷ نزدیک به ۱۷ میلیارد دلار به سامسونگ ضرر وارد کرده و حتی امکان دارد که مدیرعامل این کمپانی هم برکنار شود.

فعالیت 10 هزار نیروی امنیتی و دانشگاهی ترکیه به وضعیت تعلیق درآمد
facebook google telegram twitter whatsApp