طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریفیلم بن افلک در صدر فروش سینماهای آمریکا
بدعهدی آمریکا در فروش بوئینگ دست ما را برای معامله با سایرکشورها نمی بندد

«حساب دار» توانست با فروش 25 میلیون دلاری خود در شب افتتاحیه رتبه یک جدول فروش سینماهای آمریکا را از آن خود کند.

خبرگزاری صبا: «حساب دار» توانست با فروش 25 میلیون دلاری خود در شب افتتاحیه رتبه یک جدول فروش سینماهای آمریکا را از آن خود کند.

 اکران افتتاحیه اکشن-تریلر «حساب دار» با اکران در 3222 سالن در آمریکای شمالی توانست 25 میلیون دلار را به این فیلم اختصاص دهد.

سینمای هالیوود, بن افلک, کارگردانان سینما, بن افلک صدر فروش سینماهای آمریکا

کارگردانان سینما, بن افلک, سینمای هالیوود


این تقریبا دو برابر مقدار فروش کمدی کنسرتی «کوین هارت: الآن چطور؟» است که با فروش 12.4 میلیون دلاری خود در 2568 سالن در رتبه دوم ایستاده است. از طرف دیگر نخستین قسمت از ماجراجویی علمی-تخیلی «مکس استیل» توسط تماشاگران مورد بی اعتنایی قرار گرفته و با اکران در 2034 سالن به فروش کمتر از 2 میلیون دلار دست یافته است.

«حساب دار» محصول شرکت برادران وارنر نیز ظاهرا به همان نتیجه ای خواهد رسید که برنده باکس آفیس هفته گذشته، «دختری در قطار» با فروش اتتاحیه 24.5 میلیون دلاری به آن دست پیدا کرد.

گوین اوکانر این فیلم را با فیلمنامه بیل دوبوکی کارگردانی کرده است. آنا کندریک، جی.کی سیمونز، جان برنتال، جفری تامبور و جان لیثگو نیز از دیگر ستارگان حاضر در این فیلم هستند.

«کوین هارت: الآن چطور؟» نیز نگاهی به آخرین اجرای این بازیگر در تور کمدی او، فیلمبرداری شده در آگوست سال 2015 دارد. لزلی اسمال و تیم استوری این فیلم را کارگردانی کرده اند.

این فیلم ظاهرا بالاتر از حد انتظار ظاهر شده که فروش آن را بین 10 تا 13 میلیون دلار ارزیابی کرده بودند. از این جهت که بودجه ساخت آن زیر 10 میلیون دلار بوده بعد باید محصول پرسودی برای استودیش به شمار بیاید.

کمپاین اوپن رود نیز فیلم «مکس استیل» را روانه سینماها کرده که بر داستان نوجوانی به نام مکس مک گراث و همراه فضایی او استیل تمرکز دارد که با یکدیگر ابرقهرمانی به نام مکس استیل را می سازند.

فیلم فانتزی تیم برتون نیز در 17 روز اول اکران خود توانسته به فروش تقریبا 65 میلیون دلاری دست پیدا کند.

صدرنشینی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات