طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیانصاری فرد از چند تیم پیشنهاد دارد | فاضلی
انصاری فرد آخرین شانس تیم ملی

مدیر برنامه های اشکان دژاگه و کریم انصاری فرد توضیحاتی را درباره حالت این دو بازیکن و پیشنهاداتشان از تیم های دیگر را ارائه کرد.

خبرگزاری ایسنا: بعد از درخشش کریم انصاری فرد در پانیونیوس یونان و گل های تاثیرگذاری که برای این تیم در طول یک سال و نیم گذشته برای این تیم به ثمر رسانده، رسانه های یونانی خبر از علاقمندی چند تیم متفاوت از جمله المپیاکوس یونان دادند.

همچنین بعد از فسخ قرارداد اشکان دژاگه با العربی قطر این بازیکن در حال حاضر بازیکن آزاد است و برخی از رسانه ها نیز از بازگشت هافبک تیم ملی فوتبال ایران به لیگ برتر انگلیس خبر دادند.

در همین رابطه محمودرضا فاضلی، مدیر برنامه های انصاری فرد و دژاگه توضیحاتی را به ایسنا، ارائه کرد.

او درباره احتمال بازگشت دژاگه به لیگ برتر جزیره، گفت : فعلا چنین پیشنهادی به دست ما نرسیده است و این خبر صرفا  گمانه زنی رسانه ها است، اما ما پیشنهادات دژاگه را بررسی می کنیم و بهترین پیشنهاد را انتخاب خواهیم  کرد.

مدیر برنامه این دو بازیکن درباره پیشنهاد  المپیاکوس برای جذب انصاری فرد نیز تاکید کرد: کریم در یکی، دو سال گذشته بسیار خوب ظاهر شده است و توانسته گل های تاثیرگذاری را برای پانیونیوس به ثمر برساند. بعد از درخشش او پیشنهاداتی به دست ما رسیده، اما برای انتقال کریم از پانیونیوس به تیم دیگری باید ابتدا با تیم فعلی اش مذاکره کنیم و رضایت مسئولان پانیونیوس را جلب کنیم. البته کریم نه از  المپیاکوس، بلکه از چند تیم دیگر پیشنهاداتی داشته است.

طاهری به تیم حاشیه وارد کرد | انصاری فرد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات