طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریعروسک سنجد در انتظار بازگشت «نگار استخر»
سلفی سنجد، چرا و پنگول در اینستاگرام نگار استخر

تهیه کننده برنامه «سنجد» گفت: به علت نبودن نگار استخر در ایران به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا نمی توانیم درباره تولید «سنجد» اقدامی انجام دهیم و منتظر هستیم که ایشان به ایران بازگردند.

خبرگزاری فارس: تهیه کننده برنامه «سنجد» گفت: به علت نبودن نگار استخر در ایران به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا نمی توانیم درباره تولید «سنجد» اقدامی انجام دهیم و منتظر هستیم که ایشان به ایران بازگردند.

عروسک گردان ها, نگار استخر, عروسک گردان ها, عروسک سنجد انتظار بازگشت نگار استخر

نگار استخر, عروسک گردان ها


«سوسن کرامتی» تهیه کننده برنامه «سنجد»  گفت: سال گذشته برنامه «سنجد» به همراه گروه «نیبا» تولید شد و روی آنتن شبکه دو رفت و پس از پخش این برنامه هنوز اقدامی برای تولید سری جدید از این برنامه انجام نشده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که تا به حال تهیه کنندگی چندین برنامه از سری مجموعه های سنجد را به عهده داشتم، هنوز هم تولید این برنامه عروسکی و زنده را دوست دارم، اما به علت عدم حضور نگار استخر به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا نمی توانیم درباره تولید «سنجد» اقدامی انجام دهیم و منتظر هستیم که ایشان به ایران بازگردند.

سری آخر از مجموعه برنامه های «سنجد» در 100 قسمت 15 دقیقه ای از شبکه دو سمیا پخش شد. پیش تر این برنامه در قالب «سنجد خبرنگار» از همین شبکه پخش می شد. نگار استخر صداپیشه سنجد، محمد اعلمی (خالق،سازنده و عروسک گردان سنجد) و پیمان فاطمی از عروسک گردان های این عروسک محبوب بودند.

عروسک «سنجد» از عروسک های محبوب دهه 60 تلویزیون به شمار می رود که در سالهای اولیه حضورش در تلویزیون، نگار استخر عروسک گردان و صداپیشه آن بود و در سالهای بعدی محمد اعلمی و پیمان فاطمی به ترتیب این عروسک را بازی می دادند.

انتظار مردم برای بازگشت «فرار از زندان»
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات