طاها پخش

فرهنگی و هنریزمان مراسم تشییع پیکر کشن فلاح اعلام شد
برچسب ها: ,
زمان تشییع پیکر فرهنگ شریف اعلام شد

مراسم تشییع پیکر زنده یاد سعید کشن فلاح دوشنبه ۲۶ مهر ماه از حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

خبرگزاری مهر: مراسم تشییع پیکر زنده یاد سعید کشن فلاح دوشنبه ۲۶ مهر ماه از حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

تئاتر, کشن فلاح, تئاتر, زمان مراسم تشییع پیکر کشن فلاح اعلام

کشن فلاح, تئاتر


براساس این نقل از در پی درگذشت این هنرمند صاحب نام تئاتر کشورمان، رییس حوزه هنری نیز پیام تسلیتی را منتشر کرد.

در پیام تسلیت محسن مومنی شریف آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم / یا أَیُّهَا الْإِنْسانُ إِنَّکَ کادِحٌ إِلی رَبِّکَ کَدْحاً فَمُلاقیهِ

سرانجام جان مشتاق و روح بی قرار هنرمند متعهد و معلم فرزانه، استاد دکتر سعید کشن فلاح بعد از عمری مجاهدت مخلصانه و تلاش های صادقانه آرام گرفت و علاقه مندان و دوستداران هنر انقلاب اسلامی و ارادتمندان آن انسان والا را در غم و اندوه فرو برد.

او که بی تردید از طلایه داران و پیشروان کاروان هنر متعالی انقلاب اسلامی به ویژه عرصه هنرهای نمایشی است، در این مسیر در قامت راهبری مهربان و معلمی مشفق علت راه بسیاری از جوانان دلداده به پیام های انقلاب شکوهمند اسلامی شد. هنرمندانی که اکنون خود از چهره های نامدار این راه پر افتخار هستند.

آثار و ثمرات همت بلند و تلاش های خستگی ناپذیر این استاد وارسته و هنرمند متواضع در سنگرهایی همچون حوزه هنری انقلاب اسلامی و دانشگاه هنر و هر جایگاهی که در آن پرچم هنر متعهد برافراشته است، فراموش نشدنی و إ ن شاءالله صدقه جاریه ای است که در سرای باقی ذخیره ای مغتنم برای او خواهد بود.

فقدان ایشان را که به منزله استاد و مشاوری دلسوز برای این جانب و برادری مهربان و محترم برای همکارانش در حوزه هنری بود، به خانواده گران قدر، فرزندان و مخصوصاً همسر ارجمند و با وفای ایشان و نیز جامعه فرهنگی و هنری و همه دوستداران و شاگردانشان تسلیت می گویم و از خداوند متعال در ایامی که لحظاتش آکنده از یاد و نام امام عاشقان و یاران اوست، برای این برادر عزیز و هنرمند عاشورایی رحمتی سرشار و  تنعم در جوار برادر شهیدش ساسان کشن فلاح را مسألت دارم»

اعلام زمان تشییع پیکر خبرنگار خوزستانی
facebook google telegram twitter whatsApp