طاها پخش

ورزشیموضوع رحمانی درون خانوادگی است | چینی
برچسب ها:
موضوع بختیار، مشکل خانوادگی است | منصوریان

مربی استقلال گفت: بازیکنان پرسپولس در جلسه امروز با مسئولان نفت گفتند با وجود صدرنشینی در لیگ به خاطر طلبشان تمرکز لازم را ندارند.

خبرگزاری فارس: علی چینی در خصوص خروجی جلسه امروز طلبکاران نفت با مسئولان این باشگاه گفت: در جلسه ای که با عرفانیان نماینده مالک کمپانی بهنام پیشروی کیش داشتیم صحبت هایی انجام شد و مشخص شد که وزارت نفت یکسری اسناد و مدارک را تحویل نداده و این دوستان هم خودشان در حال حاضر در باشگاه نفت روی هوا هستند. آنها نیز اعلام کردند حدود 5-6 میلیارد هزینه کرده اند اما مدارکی به آنها تحویل داده نشده بخصوص از سوی قنبرزاده که دست چک باشگاه را با خود برده و در این میان حتی یکسری ماشین و اسناد دیگر وجود دارد که تحویل باشگاه نشده است که البته بنده در پاسخ گفتم این مسائل را نمی پذیرم و قابل قبول نیست که یک کمپانی خصوصی نتواند یک وکیل گرفته تا چنین بحرانی را حل کند.

وی ادامه داد: واقعا معلوم نیست در نفت چه خبر است؟ آنها نیز  اعتقاد دارند که باید مدارک را داشته باشند تا تسویه حساب کنند و مقرر شد تا آن زمان دیگر هزینه ای در تیم انجام ندهند.

چینی در مورد اینکه گفته می شود دایی قرار است نزد وزیر نفت برود تا مشکل حل شود گفت: دایی سرمربی نفت است و من نمی توانم به این مسائل ورود کنم. بالاخره زنگنه و گلرخسار باید این مشکل را حل کنند چون تیم بین این دو نفر ردوبدل شده است. امیدوارم مشکل حل شود و بچه هایی که محتاج پول شبشان هستند به حق خود برسند. اعتقاد دارم این روند خوب نیست و به ضرر فوتبال است و سایر تیم ها هم از این موضوع سوءاستفاده می کنند.

وی در مورد اینکه آیا منصوریان برای گرفتن مطالباتش از نفت اقدام لازم را کرده یا خیر گفت: بجز منصوریان خیلی های دیگر هم هستند. به طور مثال 7-8 بازیکن در استقلال و 7-8 بازیکن در پرسپولیس هستند که همه تمرکزمان به هم ریخته است. الان امیری، بیرانوند و سید جلال را دیدم که می گفتند با وجود صدرنشینی تمرکز لازم را ندارند چون زحمت کشیده اند و پولشان را می خواهند. بنابراین این روند نه به سود تیم نفت است بلکه باعث می شود تیم هایی مانند استقلال، پرسپولیس و حتی سایپا و فولاد هم لطمه بخورند.

مربی استقلال در مورد روند این تیم گفت: من همان اول کار هم گفتم که نیاز به هماهنگی دارید و الان از نظر فنی، تاکتیکی و بدنی آماده ایم و امیدوارم ادامه لیگ را با قدرت و نظم و انضباط خاصی که داریم ادامه دهیم.

وی در مورد اعتراض بختیار رحمانی به تعویضش گفت: من به این مسائل ورود نمی کنم هرچند که مسئله خاصی هم نبود و هرچه بود درون خانوادگی بوده و حل می شود.

چینی در مورد  اینکه علی پروین گفته بود بازیکن حق ندارد از تعویضش ناراحت شود و مربی در این خصوص تشخیص لازم را می دهد گفت: به نظر من در چارت فوتبالی، کادر فنی زیر نظر باشگاه و باشگاه زیر نظر کادر فنی است. فکر کنم این گونه جواب سوال را داده باشم.

برگزاری مسابقه کتاب نویسی خانوادگی با موضوع امام رضا(ع)
facebook google telegram twitter whatsApp