طاها پخش

ورزشیپرسپولیسی ها باید از ما بترسند | شیخ ویسی
دیدار سختی مقابل پدیده داشتیم/از ثبت کلین شیت خوشحالم | شیخ ویسی

دروازه بان تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است که صحبت کردن در مورد مشکلات مالی تکراری شده و مسئولان این باشگاه باید به فکر بازیکنان باشند.

خبرگزاری تسنیم: وحید شیخ ویسی در مورد برتری تیمش مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و سه امتیاز مهم گرفتیم. البته آنها بازی را بهتر آغاز کردند و گل هم زدند، ولی ما تمرکزمان را از دست ندادیم و در نهایت سه گل زدیم. این برد برای ما مهم بود تا با روحیه بالا به مصاف پرسپولیس برویم.

وی به مشکلات مالی استقلال خوزستان اشاره کرد و ادامه داد: حرف زدن در این مورد تکراری شده است و بازیکنان استقلال خوزستان حداقل انتظار حمایت دارند و چیز زیادی از باشگاه نمی خواهند. تا الان قرار بود حق و حقوق ما داده شود که این اتفاق نیفتاده است، این در حالی است که استقلال خوزستان نماینده ایران در آسیاست و باید به این تیم پول تزریق شود. الان همه بچه ها تحت فشار هستند و انتظار حمایت دارند.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال خوزستان با انگیزه عمده از دیدار مقابل پرسپولیس یاد کرد و در پاسخ به این پرسش که «آیا از تقابل با صدرنشین لیگ برتر نمی ترسید؟»، گفت: استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی لیگ است و این پرسپولیس است که باید از ما بترسد. پرسپولیس البته تیم خوبی است، ولی ما در اهواز میزبان هستیم و از هواداران می خواهم که برای حمایت ما به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم.

شیخ ویسی با استقلال خوزستان 2 ساله بست
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp