طاها پخش

ورزشیهیچ وقت با مورینیو مشکل شخصی نداشته ام | کلوپ
مشکل شخصی با مورینیو ندارم | شواین اشتایگر

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی ساید می گوید دیدار فردای تیمش مقابل شیاطین سرخ نبردی بزرگ خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: یورگن کلوپ که لیورپول را تا به اینجای فصل مقابل تیم های مدعی آرسنال، لسترسیتی و چلسی به پیروزی سوق داده است، در مورد دیدار حساس فردا (دوشنبه) شاگردانش برابر منچستریونایتد با لبخند خاص خودش گفت: خیلی آرام تر از چیزی هستم که باید باشم.

وقتی از کلوپ پرسیده شد «بعد از پیروزی 3 بر یک فصل گذشته لیورپول برابر چلسی در استمفوردبریج، مورینیو به اعتراض مداوم شما به داور چهارم اشاره کرده بود. خاطرتان هست؟»، او پاسخ داد: واقعاً؟! یادم نمی آید. به هر حال باید بپذیرم که همه صددرصد از حرکات کنار زمین من خوش شان نمی آید. البته جوان تر که بودم این طور پرشور نبودم. به هر حال گاهی اوقات چنین اتفاقی می افتد. الآن یک سال مسن تر شده ام و بر اساس سنم باید رفتار مثبت تری داشته باشم.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی ساید در تمجید از همتای پرتغالی خود هم اظهار داشت: من و مورینیو هم هیچ وقت با هم مشکلی شخصی نداشته ایم و تا به امروز همه چیز خوب بوده است. ژوزه مربی خیلی خیلی موفق و یک همکار باتجربه است، اما به هر حال رقابت لیورپول و منچستریونایتد جدالی بین من و او نیست. تفاوت زیاد ای بین دو تیم وجود ندارد و این بازیکنان هستند که در زمین همه چیز را مشخص می کنند. هیچ کسی هم نمی تواند دقیقاً پیش بینی کند چه نتیجه ای در این بازی رقم خواهد خورد. از دید من بازی پایاپای و نبردی بزرگ در راه است. ما برای این بازی آماده خواهیم بود.

کلوپ تأکید کرد: از منچستریونایتد شناخت خوبی داریم و می دانیم که بازیکنانی و کادرفنی قدرتمند و باتجربه ای در اختیار دارد. منچستری ها تیم خوب و باکیفیتی در اختیار دارند. در چنین بازی هایی اگر تنها برای یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهید، ممکن است در همان ثانیه بازی را واگذار کنید. به هر حال این خاصیت چنین بازی هایی است و ما هم از یک لحظه غفلت بازیکنان منچستریونایتد برای ضربه زدن به آنها استفاده خواهیم کرد.

وی همچنین در مورد وین رونی که این روزها در تیم باشگاهی و تیم ملی کشورش نیمکت نشین شده است، اظهار داشت: ترجیح می دادم فصل قبل وین رونی در ترکیب منچستریونایتد نبود، چون دروازه ما را باز کرد. من هم در جایگاهی نیستم که بخواهم در مورد رفتار مردم انگلیس در قبال کاپیتان تیم شان صحبت کنم.

مشکلی با ونگر ندارم | مورینیو
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp