طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیآخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرهنگیان
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد 177 هزار و 342 نفر در آزمون استخدام آموزش و پروش خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز یکشنبه 25 مهر ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.


سازمان سنجش خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد 177 هزار و 342 نفر در آزمون استخدام آموزش و پروش خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز یکشنبه 25 مهر ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

دکترحسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که از روز یکشنبه 18 مهرماه شروع شده بود ساعت 24 امروز یکشنبه 25 مهرماه به پایان می رسد و این مهلت مجدد تمدید نخواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت نام برای کمپانی در آزمون استخدامی سال 95 وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و داوطلبان برای کمپانی در این آزمون حتماً موارد اصلاحی مندرج در دفترچه را که روز شنبه 24 مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت، مطالعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان با اشاره به پذیرفته شدن 10 هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این آزمون همزمان با آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی و 68 دانشگاه علوم پزشکی کشور روز جمعه 21 آبان ماه جاری برگزار می شود.

امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات