طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریحقایق جدید درباره یک بازداشت سینمایی
تیزر فیلم سینمایی«آبنبات چوبی»

در حالی که هفته گذشته خبر دستگیر سیدمحمد امامی تهیه کننده سریال “شهرزاد” و سرمایه گذار آثاری سینمایی نظیر “ابد و یک روز”، “تابو”، “خوب بد جلف” و “کاناپه” به علت دخالت در فساد مالی صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شده بود. الآن یک نماینده مجلس حقایق تازه ای درباره فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرده است.


سریال شهرزاد, تهیه کننده

خبرگزاری خانه ملت: در حالی که هفته گذشته خبر دستگیر سیدمحمد امامی تهیه کننده سریال "شهرزاد” و سرمایه گذار آثاری سینمایی نظیر "ابد و یک روز”، "تابو”، "خوب بد جلف” و "کاناپه” به علت دخالت در فساد مالی صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شده بود. الآن یک نماینده مجلس حقایق تازه ای درباره فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرده است.

امیرخجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین حالت پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به ما گفت: با توجه به اینکه قریب به ۸ هزار میلیارد تومان تخلف مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است، تحقیق و تفحص را با قاطعیت در مجلس پیگیری خواهیم کرد و به طور حتم باید متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان مشخص شوند.

خجسته با بیان اینکه تعدادی از افراد دخیل در تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان از سوی مراجع  قضایی بازداشت شدند، افزود: افراد دیگری هم به همین زودی بازداشت خواهند شد، البته که دستگاه های نظارتی در این خصوص ورود جدی داشته اند و باید از اقدامات دستگاه های نظارتی از جمله سیستم قضایی تشکر کرد.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس با تاکید بر تعیین تکلیف تخلفات صورت گرفته درصندوق ذخیره فرهنگیان، تصریح کرد:  چرا باید در خصوص قشر معلمان که به طور حتم در حق آنها کوتاهی هایی صورت گرفته است، چنین اتفاقاتی رخ داده و تخلفاتی صورت گیرد؟ البته مسائل، مشکلات و تخلفات موجود در برخی بانک ها هم به طور حتم پیگیری خواهد شد.

پردیس سینمایی هویزه چهارمین پردیس پر فروش در کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات