طاها پخش

ورزشیمشکل فولاد کامل نبودن بود | سعداوی
تا ده روز دیگر مشکلات قطعی برق کابل بصورت کامل حل می‏شود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: مقابل صبای قم از هر لحاظ سرتر بودیم و بازی بسیار خوبی را ارائه کردیم.

خبرگزاری فارس: نعیم سعداوی در مورد پیروزی فولاد خوزستان مقابل صبای قم گفت: اتفاقاتی که در جریان مسابقه فوتبال می افتد مربوط به خود بازی نیست، بلکه قبل از مسابقه برنامه ها و طراحی هایی صورت می گیرد که خروجی آن را در حین برگزاری بازی می بینیم. در تمرینات قبل از بازی نکات فنی آنالیز حریف و... را انجام می دهیم و ما در این تمرینات رشد و پیشرفت بازیکنان را به صورت واضح مشاهده می کنیم. منتظر بودیم که یک عملکرد خوب و در خور نام فولاد را در دیدار مقابل صبای قم  مشاهده کنیم.

وی افزود: جا دارد به صمد مرفاوی تبریک بگویم، او در حداقل زمان و با وجود تمامی مشکلاتی که گریبانگیر صبای قم است، توانسته است تیم خوب و جان داری را آماده کند. در بازی اخیر از هر جهت نسبت به حریف سرتر بودیم، دو گل به ثمر رساندیم و روی کم دقتی بازیکنان و عملکرد خوب حامد لک نتوانستیم گل های بیش تری به ثمر رسانیم. بابت اینکه در مسابقه خانگی توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و روند روبه رشدمان را حفظ کنیم، اما دیگر بازی با صبا را فراموش کردیم و تمام فکر و ذهن مان معطوف به بازی مقابل تراکتورسازی است.

سرمربی فولاد خوزستان در ارتباط با اینکه در 4 هفته اخیر که وحید طالب لو برای این تیم به میدان رفته گلی  دریافت نکرده است، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در اوایل فصل داشتیم این بود که تیم ما کامل نبود و نمی توانستیم با حضور همه نفرات کارمان را دنبال کنیم. نمی خواهم بگویم ما کامل شده ایم و مشکلات دفاعی تیم به طور کامل حل شده است،می خواهیم کم کم به این خودباوری برسیم که می توانیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم. شک نکنید ما تمام تلاش مان را می کنیم تا مشکلات مان به حداقل برسد.

سعداوی افزود: اینکه ما در بحث دفاعی عملکرد خوبی داریم، تنها اختصاص به دروازه بان و مدافعان ندارد، بلکه کل تیم درگیر این موضوع هستند. ما از دروازه بان، دفاع و بازیکنان تیم در جلوی زمین رضایت داریم که به خوبی وظایف شان را در قالب کارهای دفاعی انجام می دهند. اینکه در 4 بازی اخیر گلی دریافت نکردیم باعث خوشحالی ماست.

وی در مورد اینکه تیمش بعد از هر تعطیلی عملکرد بهتری ارائه کرد، گفت: این طبیعت فوتبال است، وقتی یک تیم جدید و جوان شکل می دهید، برای رسیدن به انسجام بیش تر، اصلی ترین فاکتور زمان است، این زمان نقش حیاتی در رسیدن تیم به هماهنگی دارد. در ابتدای فصل برخی مهره های خود مثل ایوب والی، سروش سعیدی، یوسف وکیا، وحید طالب لو، ساسان انصاری و... را نداشتیم و آنها دیر به جمع ما اضافه شدند. در کنار این موضوع برای رسیدن به هماهنگی زمان بیش تری لازم داشتیم و باید در مسابقات تدارکاتی بیش تری کمپانی می کردیم. خوشبختانه حالت ما بهتر شده، اما هنوز با چیزی که در ذهن مان است فاصله داریم.

سرمربی فولاد خوزستان یادآور شد: مجموعه تیم و باشگاه دست به دست یکدیگر دادند تا در راستای موفقیت حرکت کنند. هواداران هم در این موضوع نقش بسیار ویژه ای دارند، آنها به خوبی تیم را حمایت و تشویق می کنند و باعث می شوند ما در مسیرمان محکم تر حرکت کنیم.

سعداوی در مورد مشکل ارنست انفور برای دریافت ITC اظهار داشت: مجوز بازی این بازیکن هنوز صادر نشده، اما مجموعه باشگاه در تلاش است تا این مشکل را حل کند، اگر این اتفاق نیفتاد تا نیم فصل نمی توانیم از این بازیکن استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه آیا تا نیم فصل منتظر این بازیکن می مانند یا اینکه فرد دیگری را جایگزین او می کنند، اظهار داشت: باید منتظر باشیم تا ببینیم تکلیف نهایی این بازیکن چه می شود آن وقت وقتی در این مورد به جواب رسیدیم، می توانیم تصمیم گیری کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد رویارویی تیمش در هفته نهم با تراکتورسازی عنوان کرد: با تیمی بازی داریم که یک مربی باتجربه و کارامد دارد، قلعه نویی طی سالیان سال توانایی اش را ثابت کرده است. او در امر مربی گری از تجربه و دانش کافی برخوردار است. به همین خاطر توانسته تراکتورسازی را به یکی از باشگاه های خوب و تأثیرگذار در لیگ تبدیل کند.

تراکتورسازی هواداران پرشوری دارد که قبل و پس از مسابقه تیم شان را به خوبی مورد حمایت قرار می دهند، البته بازیکنان ما هم تجربه خوبی دارند و دیدید که در هفته دوم مقابل 70 هزار هوادار پرشور پرسپولیس با ارائه یک بازی قابل قبول این تیم را متوقف کردند. تمام تلاش ما در وهله اول ارائه یک بازی جالب و باکیفیت است و سبعد به دنبال کسب نتیجه لازم و حفظ روند فعلی تیم هستیم.


سعداوی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه حالت حسین ابراهیمی به کجا انجامید، گفت: این بازیکن از ابتدای فصل مدنظر ما بود، اما مصدومیتی داشت که باید آن را برطرف می کرد، باید ببینیم حالت این بازیکن به کجا انجامیده است.

مشکل جدید مهاجم فولاد خوزستان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp