طاها پخش

دانستنی های علمیکار ساخت گلکسی S8 آغاز شد
آغاز ساخت آیفون 8 در جنجالی ترین منطقه دنیا

از آنجایی که نوت ۷ دیگر عرضه نمی شود، سامسونگ خودش را برای عرضه ی بدون مشکل تلفن همراه هوشمند گلکسی S8 آماده می کند.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: بدون شکل سامسونگ پرچم دار جدید خودش را در سال ۲۰۱۷ راهی بازار می کند. حتی شایعه شده که گوشی گلکسی S8 در تاریخ ۸ اسفند ماه معرفی خواهد شد. تا این لحظه خبرهای مختلفی از این گوشی منتشر شده و از آنجایی که نوت ۷ دیگر عرضه نمی شود، سامسونگ خودش را برای عرضه ی بدون مشکل این تلفن همراه هوشمند آماده می کند.

گلکسی اس 8, گوشی, سامسونگ, ساخت گلکسی S شروع

سامسونگ, گلکسی اس 8, گوشی

اکنون در شایعات جدید که احتمال صحت آن ها بسیار بالا است، گفته شده که سامسونگ کار ساخت این گوشی را آغاز کرده و در حال توسعه ی بخش نرم افزاری  و سیستم عامل این تلفن همراه هوشمند است.

منابع متفاوت به این موضوع اشاره کرده اند که سامسونگ در حال توسعه ی سیستم عامل گلکسی S8 است و این سیستم عامل برای استفاده در کشورهای چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره، لهستان، انگلیس و آمریکا در دست ساخت است. انتظار می رود زمانی که کار ساخت این سیستم عامل به پایان رسید، نسخه ی مخصوص آن برای کشورها دیگر هم تولید شود.

هنوز نمی دانیم زمان بندی سامسونگ برای توسعه ی سیستم عامل گوشی گلکسی S8 به چه صورت است و تنها مشخص شده که همچنان در مراحل اولیه به سر می برد. البته سایت SamMobile به این موضوع اشاره کرده که کار توسعه ی سیستم عامل گلکسی S7 هم سال گذشته در همین زمان آغاز شده بود.

شایعات به این موضوع اشاره می کنند که S8 در دو مدل راهی بازار می شود و در هر دو مدل از هوش مصنوعی Viv استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که این هوش مصنوعی را خالق اصلی سیری در گوشی های آیفون، ساخته است. همچنین شایعه شده که گلکسی S8 دکمه ی خانه نخواهد داشت و شاید جک خروجی ۳٫۵ میلی متری صدا هم نداشته باشد.

هنوز هیچ کدام از شایعات بالا تایید نشده اند و باید منتظر خبرهای دقیق تر باشیم. انتظار می رود که پرچم دار جدید سامسونگ در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شود.

هزینه ساخت گلکسی اس 7 چقدر است؟
facebook google telegram twitter whatsApp