طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیسپاهان شانس آورد 6 تایی نشد | سروری
برچسب ها:
ارتش سوریه واگذاری دومین پایگاه نظامی به روسیه را تایید کرد

کاپیتان اسبق سپاهان گفت: سپاهان در روزی که فوق العاده بد بود با ذوب آهنی بازی کرد که عالی بود و شانس آورد که 6 گل دریافت نکرد.

خبرگزاری فارس: عباس سروری در خصوص نتایج ضعیف سپاهان گفت: عدم ثبات مدیریت در روند تیمی تاثیر می گذارد. وقتی در راس ثبات نباشد طبیعی است که هرچند وقت یکبار تغییراتی در همه بخش های به وجود بیاید. با این حال چون طاهری ورزشکار بوده و سروکله زدن با بازیکن را بلد است و چون با ورزش عجین بوده می تواند موفق باشد. این در حالی است که اگر الان باقریان را در خیابان ببینم به عنوان سرمربی تیم امید سپاهان او را هرگز نمی شناسم چون فقط مدیرعامل سابق را یک بار و در یک جلسه 10 دقیقه ای مشاهده کردم. بنابراین وقتی به عنوان مربی یکی از تیم های پایه مدیرم را ندیده ام و او را نمی شناسم، این مدیر چگونه می تواند موفق باشد.

وی در مورد بازی شب گذشته مقابل ذوب آهن گفت: سپاهان اصلا در حد و اندازه های اسم این تیم نبود. این تیم در یک مقطع حرف اول را می زد اما تغییر مدیریت باعث شد روز به روز تضعیف شود و متاسفانه امروز در این باشگاه روابط حاکم است تا ضوابط.

سروری گفت: برای موفقیت باید ابزار آن را داشت. شاید شما در تفکرتان برای کسب نتیجه بازیکنانی را در اختیار داشته باشید اما باید ببینید که این بازیکنان به عنوان ابزار پاسخگوی نیازتان خواهند بود یا خیر.

وی در مورد اینکه بازیکنان را مربی انتخاب می کنند یادآور شد: قاعدتا یکسری بازیکن از سال قبل در تیم می مانند و دست مربی برای آوردن بازیکن جدید خیلی باز نیست از سویی دیگر وقتی شما تیم را جوان می بندید غیر ممکن است در سال اول نتیجه بگیرید. در همین بازی شب گذشته فقط نویدکیا و به نوعی حاج صفی از سال گذشته در ترکیب حضور داشتند.

پیشکسوت سپاهان گفت: سپاهان در روزی که فوق العاده بد بود با ذوب آهنی بازی کرد که عالی بود و شانس آورد که 6 گل دریافت نکرد. جذاب اینکه اگر تبریزی باهوش بود می توانست به تنهایی 4 گل بزند.

وی در مورد صحبت های ویسی و انتقاداتی که پس از بازی داشت گفت: برای ویسی احترام خاصی قائلم اما محرم هم بازیکن بزرگی است و باید ببینیم که به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار امسال چه اندازه به سپاهان کمک کرد. بنابراین اگر من هم جای نویدکیا بودم ترجیح می دادم خداحافظی کنم و مثل بسیاری از مربیان به کلاس های مربیگری بروم از این حیث به سپاهان کمک کنم.

سروری در مورد اینکه هواداران خداحافظی نویدکیا را قبول ندارند گفت: در این خصوص بهترین مثال فرهاد مجیدی است که در اوج خداحافظی کرد. آیا بازیکنی که این همه افتخارات دارد باید به 5 دقیقه بازی کردن بسنده کند؟ بنابراین اگر هواداران نویدکیا را دوست داشته باشند باید اجازه دهند در اوج برود تا محبوبیتش هم حفظ شود در غیر این صورت هر بازیکنی باشد محبوبیتش را از دست می دهد.

وی در مورد اتفاقات پس از بازی و برخورد حاج صفی با نویدکیا گفت: تفاوت فوتبالیست های اروپایی و ایرانی در رفتارشان است. یک اروپایی تمام رفتارش زیر ذره بین است اما اینجا یک کاری انجام می دهند و سبعد پشیمان می شوند از سوی دیگر نویدکیا اگر می خواست خداحافظی کند اصلا نباید به اردو می آمد تا جو را به هم بریزد و باید این موضوع را به باشگاه اعلام می کرد و باشگاه هم تصمیم لازم را در این خصوص می گرفت.

کاپیتان اسبق سپاهان در مورد دروازه بانی ضعیف لی اولویرا گفت: معتقدم که باید از سال گذشته از بین احمدی و یا گردان یک نفر می ماند چون اگر یک دروازه بان احساس کند تحت هر شرایطی فیکس است میلش به تمرین از بین می رود. البته جزو جذابیت های فوتبال است که یک گلر این طور توپ را کنترل کرده و در نهایت گل بخورد. اما او دو توپ خوب هم گرفت با این حال فکر می کنم این دروازه بان شرایط ایده الی برای قرار گرفتن در درون دروازه سپاهان را ندارد.

شستشوی مرغ در سرویس بهداشتی تایید شد فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp