طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیحضور کودکان «محک» در دانشگاه تهران
افتتاح دومین نمایشگاه دستاوردهای علم و فناوری در دانشگاه شهید رجایی تهران

کودکان مبتلا به سرطان محک برای آشنایی با خودرو خورشیدی غزال به دانشگاه تهران رفتند.

برترین ها: کودکان مبتلا به سرطان محک برای آشنایی با خودرو خورشیدی غزال به دانشگاه تهران رفتند.

خیریه, دانشگاه تهران, محک, کودکان محک دانشگاه تهران

دانشگاه تهران, محک, خیریه


به نقل از روابط عمومی محک، کودکان مبتلا به سرطان به همراه خانواده و گروهی از مددکاران مؤسسه خیریه محک، در دانشکده فنی دانشگاه تهران حاضر شدند تا با فعالیت خودرو خورشیدی آشنا شوند. در ابتدای این برنامه که به همت تیم مرکز ساخت خودرو خورشیدی غزال دانشگاه تهران برگزار شده بود، کودکان به تماشای انیمیشن «پرندگان خشمگین» با دوبله همزمان «انجمن صنفی گویندگان جوان- گلوری» نشستند. دوبله داوطلبانه این گروه برای کودکان محک اوقات خوشی به همراه داشت.

کودکان مبتلا به سرطان که برای سپری کردن دوره درمان در مرکز رفاهی دارآباد محک اقامت دارند، بعد از تماشای جدیدترین انیمیشن دوبله انجمن صنفی گویندگان جوان - گلوری، سوار خودرو خورشیدی شدند و مسیری را در محوطه دانشکده فنی دانشگاه تهران پیمودند. ظاهر مختلف خودرو خورشیدی غزال علاقه کودکان را به سواری چند برابر کرد. قهرمانان کوچک محک بعد از پایان سفر چند ساعته به دانشکده فنی، با یکدیگر بر سر ساخت خودرویی عجیب تر به بحث نشستند و دانشمند شدن را به فهرست شغل های مورد علاقه شان افزودند.

محک قدردان یاورانی است که با مهر، دانش و همراهی خود زمینه کمک به هم نوع را ترویج می دهند و همواره تلاش می کنند تا کودکان مبتلا به سرطان فرآیند درمان را شادمانه تر سپری کنند.

اعطای وام 35 میلیون تومانی به دانشجویان متاهل دانشگاه تهران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات