طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریعوامل «جاودانگی» روی فرش قرمز جشنواره رم
فرش قرمز برای عباس کیارستمی! | کاریکاتور

با ورود کارگردان و بازیگران فیلم سینمایی «جاودانگی» به ایتالیا این فیلم در یازدهمین دوره جشنواره فیلم رم به نمایش در خواهد آمد.

خبرگزاری مهر: با ورود کارگردان و بازیگران فیلم سینمایی «جاودانگی» به ایتالیا این فیلم در یازدهمین دوره جشنواره فیلم رم به نمایش در خواهد آمد.

 امسال ۴۴ فیلم از ۲۶ کشور دنیا در این جشنواره به نمایش در می آید که «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فردقادری یکی از این فیلم هاست و در کنار آثار فیلمسازانی همچون الیور استون و ورنر هرتزوگ روی پرده می رود.

بازیگران ایرانی, سینمای ایران, بازیگران هالیوود, عوامل جاودانگی فرش قرمز جشنواره رم

بازیگران هالیوود, بازیگران ایرانی, سینمای ایران


مهدی فردقادری کارگردان، آنا نعمتی، مارال فرجاد و اتابک نادری بازیگران و ثنا نوروزبیگی طراح صحنه و لباس این فیلم در جشنواره رم حضور پیدا خواهند کرد.

«جاودانگی» در پلان-سکانس ۱۴۵ دقیقه ای و بر اساس «تناوب» (۱۳۸۴) اولین فیلم کوتاه فردقادری ساخته شده است و تمام اتفاقات آن در شبی بارانی در قطار مسافربری رخ می دهد. این فیلم به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده است و عرضه و پخش بین المللی آن به عهده محمد اطبایی است.

امسال تام هنکس، مریل استریپ، ژولیت بینوش، روبرتو بنینی و برناردو برتولوچی در رم حضور خواهند داشت و در پایان جشنواره با رأی مردم جایزه فیلم برگزیده تماشاگران به محبوب ترین فیلم اهدا می شود.

بازدید عوامل اجرایی چهارمین جشنواره انگور از محل اجرای آن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات