طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دیدنی و خواندنیزیارتگاه های متعدد و عجیب و غریب کوه آسپن
تصاویر رودخانه ای کثیف با قارچ های عجیب و غریب

در جنگل های نقاط اسکی کوه آسپن، در ایالت امریکایی کلرادو، زیارتگاه ها و یادبودهای بیشماری وجود دارد. این زیارتگاه ها در میان درختان و دیگر مناطق مخفی پنهان شده اند، این زیارتگاه ها به افتخار چیزهای متفاوت از مردم گرفته تا مکان ها و اشیا و رویدادها به وجود آمده اند.

برترین ها: در جنگل های نقاط اسکی کوه آسپن، در ایالت امریکایی کلرادو، زیارتگاه ها و یادبودهای بیشماری وجود دارد. این زیارتگاه ها در میان درختان و دیگر مناطق مخفی پنهان شده اند، این زیارتگاه ها به افتخار چیزهای متفاوت از مردم گرفته تا مکان ها و اشیا و رویدادها به وجود آمده اند. زیارتگاه هایی برای افراد مشهور، بازیگران، موسیقیدان ها  و همینطور زیارتگاه هایی برای مردم محلی، شخصیت های کارتونی و سینمایی، زیارتگاه هایی برای حیوانات خانگی و اسباب بازی ها، زیارتگاه هایی برای ورزش ها و استادیوم های مختلف، زیارتگاه هایی برای 9/11 و زیارتگاه هایی برای چیزهای متفرق دیگر!!


بیشتر زیارتگاه ها از چندین عکس، صفحات مجوز، پلاک های یادبود برنجی، مهره، ساز بادی، مجسمه و خاطرات دیگر تشکیل شده که به تنه درختان متصل شده اند. بعضی ها جزئیات بیشتر و نیمکت هایی برای استراحت دارند. برخی زیارتگاه ها حتی کابین های کوچکی دارند که اسرار زیادی داخلشان انبار شده است. آغاز ظهور این زیارتگاه ها اواخر دهه 1970 و در اصل برای یادبود نوازندگان بود. بعضی بر این باورند که زیارتگاه الویس پریسلی نخستین آن ها بود و بعضی ها فکر می کنند که باب مارلی یا جری گارسیا نخستین زیارتگاه را داشتند. در هرصورت این سنت عجیب و غریب در حال حاضر گسترش یافته و به نوعی هنر مردمی تبدیل شده است. اکنون زیارتگاه هایی برای مرلین مونرو، بیتلز، جیمی هندریکس، کالوین و هابز، اسنوپی، فستیوال برنینگ من، مسابقات اتومبیلرانی، فوتبال، بیسبال، طلا، هاکی و ... وجود دارد.
بیشتر این زیارتگاه ها به طور ناشناس ایجاد شدند و هیچ گاه تبلیغاتی برای آن ها انجام نشده است.

هیچ نقشه ای برای نشان دادن محل آن ها و هیچ جهت اشاره ای وجود ندارد. با بیش از صد زیارتگاه در جنگل، پیدا کردن آن ها یک چالش است. اما این ها همه بخشی از جذابیت کوه آسپن هستند. بعضی ها شانس این را دارند که با تلاش آن ها را پیدا کنند یا کسی جایشان را به آن ها نشان دهد اما اکثر مردم که اینجا اسکی می کنند هرگز چیزی درباره وجود چنین چیزی نمی دانند.

عکس, درخت, کلرادو, زیارتگاه متعدد عجیب غریب کوه آسپن

زیارتگاه, امریکایی, جنگل, عکس, درخت, کلرادو

عکس, کلرادو, زیارتگاه, زیارتگاه متعدد عجیب غریب کوه آسپن

امریکایی, جنگل, عکس, زیارتگاه متعدد عجیب غریب کوه آسپن

درخت, جنگل, کلرادو, زیارتگاه متعدد عجیب غریب کوه آسپن

حقایقی عجیب وَ غریب درباره اشک ریختن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات