طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیعکس های اولین از مایکروسافت بند 3 لو رفت
عکس اولین لو رفته از فبلت غول پیکر «میزو»

در تصویری که از مایکروسافت بند ۳ لو رفته به تمام این قابلیت ها اشاره شده است و حتی احتمال می رود که محصولی باشد که به شکل خاص برای شناکردن ساخته شده است.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: همین چند وقت پیش بود که مایکروسافت تولید دست بند ورزشی «مایکروسافت بند ۲» (Microsoft Band 2) را متوقف کرد. خیلی ها احتمال دادند که این کمپانی خودش را برای عرضه ی نسل سوم این دست بند ورزشی آماده می کند. حتی به تازگی تصاویری هم از مدل آزمایشی این دست بند ورزشی به بیرون درز کرده است. محصولی که به نظر می رسد ساخت آن متوقف شده باشد و مایکروسافت نمی خواهد این دست بند را حداقل با این ظاهر راهی بازار کند.

مایکروسافت, دستبند هوشمند, گجت پوشیدنی, نخستین مایکروسافت بند لو رفت

مایکروسافت, گجت پوشیدنی, دستبند هوشمند


ظاهر نمونه ی آزمایشی بند ۳ به مدل قبلی شبیه است و به احتمال عمده ضد آب بود و سنسورهایی داشته که برای سنجش فشار خون به کار می رفته است. در تصویری که از این محصول لو رفته به تمام این قابلیت ها اشاره شده است و حتی احتمال می رود که محصولی باشد که به شکل خاص برای شناکردن ساخته شده است.

دستبند هوشمند, مایکروسافت, گجت پوشیدنی, نخستین مایکروسافت بند لو رفتاین عکس از منبعی داخل مایکروسافت لو رفته و گفته که این کمپانی در حال ساخت محصولات مختلفی است. در حال حاضر می دانیم که Microsoft قصد دارد تا مدتی دیگر کنفرانسی برگزار کند که مربوط به محصولات سخت افزاری این کمپانی می شود. انتظار داریم که این دست بند ورزشی در کنار کلی دستگاه سرفیس دیگر معرفی شود.

عکس اولین از پهپاد گوپرو لو رفت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات