طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیکسی خریدار توییتر نبود
نام والت دیزنی و مایکروسافت در فهرست خریداران اقطعالی توییتر

در جدیدترین خبرها به این موضوع اشاره شده که کمپانی Salesforce هم دیگر تمایلی به خرید توییتر ندارد و این موضوع یعنی اینکه اگر کمپانی دیگری برای خرید این شبکه ی اجتماعی اقدام نکند، پروژه فروش توییتر با شکست مواجه می شود.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: در طول ماه گذشته شایعات مختلفی درباره ی فروش شبکه ی اجتماعی «توییتر» (Twitter) منتشر شده بود و حتی گفته شد که گوگل، مایکروسافت، Salesforce و حتی کمپانی دیزنی از جمله مشتریان این شبکه ی اجتماعی هستند. همین چند روز پیش هم مشخص شد که سرانجام سرنوشت توییتر مشخص خواهد شد.

شبکه اجتماعی, توئیتر, توییتر, کسی خریدار توییتر نبود

شبکه اجتماعی, توئیتر, توییتر

امروز در خبرها به این موضوع اشاره شد که دو کمپانی گوگل و دیزنی از جمع مشتریان خارج شده اند و تنها کمپانی Salesforce به عنوان خریدار این شبکه ی اجتماعی باقی مانده است.

در جدیدترین خبرها به این موضوع اشاره شده که کمپانی Salesforce هم دیگر تمایلی به خرید توییتر ندارد و این موضوع یعنی اینکه اگر کمپانی دیگری برای خرید این شبکه ی اجتماعی اقدام نکند، پروژه فروش توییتر با شکست مواجه می شود. «مارک بنیوف»   (Marc Beioff) مدیرعامل کمپانی Salesforce هم به این موضوع اشاره کرده که فعلا شرایط برای خرید توییتر مناسب نیست. او قیمت بالا برای خرید این شبکه ی اجتماعی را دلیلی برای انجام نشدن این کار اعلام کرد.

هنوز مشخص نیست که توییتر در آینده چه کار می خواهد بکند. این کمپانی همچنان به فعالیت های روزمره ی خودش ادامه خواهد داشت و در آینده سعی می کند خریدار مناسب را پیدا کند. حتی این کمپانی با ایجاد تغییرات در شبکه ی اجتماعی توییتر سعی کرده که کاربران بیشتری را به سمت خودش جلب کند.

برای تیم ملی کسی بهتر از محمد طلایی نبود
facebook google telegram twitter whatsApp