طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیمنتظر ساعت های هوشمند گوگل باشید
با ساعت هوشمند گوگل قند خون را تشخیص دهید

براساس اطلاعاتی که از طریق اکانت توییتر Evleaks منتشر شده، به نظر می رسد که کمپانی گوگل قصد دارد دو ساعت هوشمند جدید با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار کند.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: براساس اطلاعاتی که از طریق اکانت توییتر Evleaks منتشر شده، به نظر می رسد که کمپانی گوگل قصد دارد دو ساعت هوشمند جدید با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار کند. حتی مشخص شده که احتمال دارد این ساعت های هوشمند بین دی ماه تا اواخر اسفند ماه معرفی و عرضه شوند.

ساعت هوشمند گوگل, گوگل, ساعت هوشمند, منتظر ساعت هوشمند گوگل

گوگل, ساعت هوشمند, ساعت هوشمند گوگل


این دو ساعت هوشمند نخستین محصولاتی خواهند بود که با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار می شوند. براساس اطلاعاتی که از قبل منتشر شده بود این دو محصول با اسم رمز Swordfish و Angelfish شناخته می شوند. یکی از این ساعت ها ۴۲ میلی متری خواهد بود و با یک دکمه کار می کند و قرار است در رنگ های نقره ای، خاکستری و رزگلد راهی بازار شود.

گوگل, ساعت هوشمند گوگل, ساعت هوشمند, منتظر ساعت هوشمند گوگلدر بخش دیگری از شایعات گفته شده که این ساعت های هوشمند به GPS و LTE مجهز شده اند و بدون نیاز به داشتن تلفن همراه هوشمند هم کار می کنند. در ادامه می توانید تصاویر لو رفته از این دو محصول را مشاهده کنید. محصولاتی که هنوز اطلاعات دقیقی از نوع سخت افزار به کار رفته در آن ها نمی دانیم. الآن باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم و همین طور ببینیم که چه محصولات دیگری با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار می شوند.

15 دقیقه شارژ برای 7 ساعت استفاده / ورود گوشی هوشمند جدید گوگل به بازار
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات