طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریرقابت 15 فیلم بر سر تصاحب هوگوی طلایی
تصاویر کدام فیلم ها الویت اکران نوروزی هستند؟ رقابت برای تصاحب فرصت طلایی نمایش

در پنجاه و دومین دوره برگزاری جشنواره فیلم شیکاگو که از 13ام اکتبر شروع شده و تا 27ام این ماه ادامه پیدا می کند، 15 عنوان بین المللی بر سر کسب جایزه «هوگو طلایی» با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

خبرگزاری صبا: در پنجاه و دومین دوره برگزاری جشنواره فیلم شیکاگو که از 13ام اکتبر شروع شده و تا 27ام این ماه ادامه پیدا می کند، 15 عنوان بین المللی بر سر کسب جایزه «هوگو طلایی» با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

این پانزده فیلم از جمله «24 هفته» از آلمان، «بعد از طوفان» از ژاپن، «کریستین» از آمریکا، «کمون» از دانمارک، «فارغ التحصیلی» از رومانی/فرانسه و «آخرین خانواده» از لهستان خواهند بود.

سینمای جهان, سینمای جهان, سینمای هالیوود, رقابت سر تصاحب هوگوی طلایی

سینمای هالیوود, سینمای جهان


فهرست فیلم های بین المللی حاضر در جشنواره نیز از جمله: «لیلا ام» از هلند/بلژیک، «مثل دیوانه ها» از ایتالیا/فرانسه، «نرودا» از شیلی/آرژانتین، «بهشت» از روسیه/آلمان، «فروشنده» از ایران/فرانسه، «دانش آموز» از روسیه، «چیزهای در راه» از فرانسه/آلمان، «ایالات متحده عشق» از لهستان/سوئد خواهند بود.

رقابت در بخش بهترین فیلم مستند نیز میان 9 فیلم غیرداستانی انجام خواهد شد. نمایش جهانی «میان گرگ ها» به کارگردانی کارگردان بومی شیکاگو، شاون کانوی نیز در بخش برگزار خواهد شد.

دیگر مستندهای حاضر در جشنواره «تا ابد پاک» از اسرائیل/بریتانیا، «دخترها پرواز نمی کنند» از اتریش، «شهر کارل مارکس» از آمریکا/آلمان، «یک نفس خالی» از رومانی، «اعمال تصادفی میراث» از کانادا، «تئوری سوئدی عشق» از سوئد و «جایی که مقدر شده باشی» از بریتانیا هستند.

بخش نمایش ویژه همچنین شامل نمایش فیلم هایی چون «شیر» از استرالیا، «یک مرد و یک زن» از فرانسه، «میرزیا» از هند، «نور ماه» از آمریکا، «پترسون» از آمریکا، «یک شوق آرام» از بریتانیا/بلژیک و «تخلف علیه ما» از بریتانیا خواهند بود.

در این دوره از فستیوال همچنین طبق رسم هر سال فیلم های ساخته شده توسط فیلمسازان سیاهپوست در کنار برنامه های کوتاه مرتبط به نمایش درخواهند آمد.

پایان رقابت سومین المپیاد سراسری فرهنگی و ورزشی در رامسر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات