طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیذوب آهن به نویدکیا افتخار می کند | آذری
می دانستیم ذوب آهن را می بریم / کادرفنی به هیچ وجه تغییر نمی کند | افتخاری

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از زحماتی که محرم نویدکیا برای فوتبال اصفهان و ایران کشیده تشکر کرد.

ورزش سه: تیم ذوب آهن در دربی اصفهان نتیجه خوبی کسب کرد و موفق شد پس از 6 سال این مسابقه را با برد پشت سر بگذارد. سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در این باره می گوید: «به بازیکنان تیم تبریک می گویم که برابر یکی از بهترین تیم های ایران که برایش احترام خاصی قائل هستیم تا این حد عالی فوتبال بازی کردند و خدا را شکر می کنم که امروز پیروز شدیم و توانستیم جایگاه بهتری در جدول کسب کنیم.»

او در ادامه به خداحافظی نویدکیا اشاره کرد: «محرم فقط اسطوره سپاهانی ها نیست و او اسطوره اصفهانی هاست. ما به وجود چنین قهرمان هایی در اصفهان افتخار می کنیم. محرم اسطوره ملی ما بوده است و زحمات زیادی برای این فوتبال کشیده است. او بیشتر در عرصه ملی آسیب دیده است. من به عنوان یک مدیر باشگاه از تمام زحماتی که محرم برای فوتبال کشیده است تشکر می کنم.»

مدیرعامل ذوب آهن ادامه می دهد: «فکر می کنم هر قهرمانی یک روز باید ورزش را کنار بگذارد و هیچکس اندازه خود آن قهرمان حس نمی کند آن روز چه روزی است. من فکر می کنم محرم آدم متفکری است و اگر خودش به این نتیجه رسیده باشد که فوتبال را کنار بگذارد اگر مانع نشویم بهتر است ولی محرم برای من به عنوان یک اصفهانی مایه افتخار بوده است. او مثل سایر بازیکنان ذوب آهن مثل اسماعیل فرهادی، محمد صلصالی، قاسم حدادی فر و مهدی رجب زاده از افتخارات فوتبال اصفهان است. امیدوارم او که مسیر زندگی اش در ورزش است در ادامه هم موفق باشد.»

وی درباره خواسته نویدکیا که خداحافظی در بازی برابر ذوب آهن بوده است، عنوان می کند: «محرم یک آدم خاص است با تفکرات خاص. به نظر من او می تواند یک نیروی انسانی خیلی مهم برای سپاهان تلقی شود و اگر سپاهانی ها روی او سرمایه گذاری کنند فکر می کنم او بتواند یک مربی بومی خیلی خوب شود. من برای او آرزوی موفقیت می کنم.»

بگذارید خلاصتان کنم حسینی تا ابد سرمربی ذوب آهن می ماند | آذری
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات