طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیشادی شاگردان دایی دور از چشمان شهریار
7 عادت خطرناک را از چشمانتان دور کنید!

مهدی طارمی پس از گلزنی برابر نفت تهران به سبک مهاجم اول فرانسه و تیم اتلتیکو مادرید به شادی پرداخت.

ورزش سه: مهاجم جنوبی پرسپولیس روز فوق العاده ای را برابر مربی اسبق خود پشت سر گذاشت تا نشان دهد فوت و فن گلزنی را به خوبی از علی دایی فرا گرفته است.

مهدی طارمی که با دو گل خود برابر سپاهان نقش اول پیروزی در فولادشهر را برعهده داشت در دیدار برابر نفت تهران ابتدا با پنالتی خود، پرسپولیس را در مسیر برد قرار داد و در ادامه نیز با ضربه ای دقیق پیروزی تیمش را تثبیت کرد. او پس از این گل با فراخواندن هم تیمی هایش به دنبال اجرای شادی گل برگرفته از آنتونی گریزمان بود که البته با رسم بندری نیز همراه شد. جشن بندری با حضور ماهینی که البته وحید امیری مبهوت حرکات آنها شد و از انجام آن عاجز بود!

, , , شادی شاگردان دایی دور چشمان شهریاردر فصل گذشته محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده که نقش اول در شادی گل های این تیم را برعهده داشتند، با شادی مخصوص خود باعث ناراحتی و عصبانیت شهریار شده بودند که این مساله باعث شد آنها تمام مسیر منتهی از قم به تهران را به عذرخواهی از او پشت سر بگذارند.

پرسپولیس در فصل گذشته موفق شده بود با گل فرشاد احمدزاده از سد صبای قم که علی دایی هدایت آن را برعهده داشت بگذرد و این دو بازیکن با شادی خود ناراحتی علی دایی را باعث شدند. این دو بازیکن در کنار مهدی طارمی که سابقه شاگردی علی دایی را در کارنامه دارند بلافاصله پس از بازی و با علم اینکه او از دست شان شاکی شده در تماسی طولانی با او عذرخواهی خود را بابت این اتفاق اعلام کردند. آنها در این بازی البته دور از چشمان شهریار به شادی پرداختند و تلاش داشتند این مساله اتفاق تکراری برای آنها به همراه نداشته باشد.

سد محکم سیدجلال مقابل سایپا / خودزنی آبی نفتی در جدال شاگردان دایی و منصوریان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات