طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیگوشی جدید شیائومی را ببینید
برچسب ها: , ,
قبل اَز فروش گوشی خود حتما این فیلم را ببینید

امروز نخستین اطلاعات از گوشی جدید کمپانی شیائومی به بیرون درز کرد. محصولی که به نظر می رسد با نام Meri شناخته می شود و باید انتظار داشته باشیم که تا مدتی دیگر معرفی شود.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: امروز نخستین اطلاعات از گوشی جدید کمپانی شیائومی به بیرون درز کرد. محصولی که به نظر می رسد با نام Meri شناخته می شود و باید انتظار داشته باشیم که تا مدتی دیگر معرفی شود.

شیائومی, مری, گوشی, گوشی شیائومی ببینید

مری, گوشی, شیائومی


در اطلاعات لو رفته، مشخص شده که این گوشی از صفحه نمایش ۵٫۱ اینچی بهره می برد که البته هنوز کیفیت آن مشخص نشده است. در بخش دیگری از شایعات گفته شده که  گوشی جدید شیائومی از پردازنده ی هشت هسته ای با فرکانس ۲٫۲ گیگاهرتز بهره می برد. سه گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ی داخلی هم برای آن در نظر گرفته شده و به احتمال عمده با اندروید ۶٫۰ راهی بازار می شود.

هنوز نمی دانیم که این گوشی در چه تاریخی راهی بازار می شود و چه قیمتی خواهد داشت. درکنار اطلاعات منتشر شده، تصاویری هم از این گوشی به بیرون درز کرده که می توانید آن ها را مشاهده کنید.

البته انتظار داریم که شیائومی تا مدتی دیگر گوشی Mi 5c را هم معرفی کند. الآن باید منتظر خبرها و اطلاعات بیشتر از این محصولات باشیم.

شیائومی, مری, گوشی, گوشی شیائومی ببینید

گوشی, مری, شیائومی, گوشی شیائومی ببینید

گوشی, شیائومی, مری, گوشی شیائومی ببینید

شیائومی, گوشی, مری, گوشی شیائومی ببینید

شیائومی, مری, گوشی, گوشی شیائومی ببینید

شیائومی, مری, گوشی, گوشی شیائومی ببینید

با دانلود Notific اعلان های گوشی خود را زیباتر ببینید
facebook google telegram twitter whatsApp