طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدر روز بدمان هم امتیاز گرفتیم | حاتمی
سه امتیاز حیاتی گرفتیم | نامجومطلق

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: مقابل سایپا در روز بدمان بودیم اما اینکه در روز بدمان یک امتیاز از دیدار سخت خارج از خانه مقابل سایپا کسب کردیم، جای خوشحالی دارد.

خبرگزاری فارس: فرزاد حاتمی این روزها به عنوان مهاجم برای تراکتورسازی به میدان می رود و عملکرد موثری در خط حمله قرمزپوشان تبریزی دارد.

حاتمی در مورد شرایط تیمش صحبت های زیر را انجام داد:

در مورد عملکرد تیم تان در دیدار مقابل سایپا صحبت می کنی؟

مقابل سایپا بازی فیزیکی را مشاهده کردیم و برخوردهای بازیکنان در طول مسابقه عمده بود. سایپا با یک ترکیب دفاعی پا به میدان گذاشت و فقط چشم به ضد حملات و ارسال توپ های بلند پشت مدافعان ما جهت استفاده از سرعت مهدی ترابی و غلامرضا رضایی را داشت. متأسفانه ما هم در روز بدمان بودیم اما خوشحالیم که در روز بدمان توانستیم با یک امتیاز زمین را ترک کنیم و چشم انتظار مسابقه بعدی باشیم.

تعطیلات لیگ چقدر در عملکرد نه چندان مطلوب تراکتورسازی در بازی دیروز موثر بود؟

برای همه روشن است که باید تعطیلات لیگ می تواند تأثیر منفی روی عملکرد تیم ها بگذارد اما فراموش نکنید این تعطیلات برای تیم ملی و باید به این مسئله احترام بگذاریم. ما به خاطر اینکه تیم ملی در شرایط آرمانی قرار داشته باشد باید با این مسئله کنار بیاییم و مشکلی نداریم.

تراکتورسازی روز گذشته صدرنشینی را از دست داد. نگران این مسئله نیستید؟

مطمئن باشید جدول مسابقات تا آخر لیگ دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد. خیلی اتفاقات در ادامه خواهد افتاد و نمی توان از الان چیزی را تمام شده دانست.

این روزها به عنوان مهاجم ثابت استفاده می شوید و سایر بازیکنان مثل ادینیو بازی را از روی نیمکت دنبال می کند.

اینکه چه بازیکنی درون زمین قرار بگیرد نظر کادر فنی است. در چند مسابقه هم من روی نیمکت حضور داشتم. باید ببینیم تفکر کادر فنی برای مسابقه چیست و چه نفراتی را استفاده می کنند. مهم ترین مسئله موفقیت تیم و کسب نتیجه است.

این روزها از تراکتورسازی و پرسپولیس به عنوان شانس های اول قهرمانی یاد می شود.

هنوز زود است که بخواهیم در مورد این مسئله صحبت کنیم. استقلال تا چند هفته پیش قعرنشین بود اما اکنون در رده هفتم قرار داد.نمی توانیم چیزی را تمام شده بدانیم. اینکه بخواهیم از الان مدعیان اصلی قهرمانی را معرفی کنیم کاری آماتوری است. شاید بتوان 4-5 گزینه را شانس قهرمانی دانست ولی مطرح کردن نام دو تیم با قطعیت درست نیست.

این هفته باید با فولاد خوزستان بازی کنیم که در چهار بازی اخیر گلی دریافت نکرده است.

خوشبختانه به جز پرسپولیس هر تیمی که به تبریز آمده مقابل ما دروازه خود را باز شده دیده است. مطمئنا بازی سختی داریم اما تمام تلاش مان را می کنیم تا در این دیدار نتیجه بگیریم. می خواهیم با کسب سه امتیاز و لغزش احتمالی پرسپولیس به صدر جدول بازگردیم.

مسابقه با فولاد هم با نظر مساعد قلعه نویی قرار است در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار شود.

این مسئله صددرصد به ما لطمه می زند. متأسفانه هنوز چمن ورزشگاه یادگار امام آماده نشده و ما نمی توانیم در این زمین به میدان برویم. می دانید ما در زمین اختصاصی تراکتورسازی که این روزها در آن بازی می کنیم تمرینات مان را برگزار می کردیم. ما به خاطر اینکه مکان بازی و مسابقه مان فرق کند تمرینات مان را به زمین دیگری منتقل کردیم که شرایط خوبی ندارد. امیدوارم هرچه زودتر ورزشگاه یادگار شرایط برگزاری بازی را پیدا کند و بتوانیم در این زمین به میدان برویم تا تماشاگران هم حضور پرشورتری در ورزشگاه داشته باشند.

مثل اینکه تراکتورسازی هم این روزها درگیر مشکلات مالی است.


مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تیم به مشکل بر نخورد. امیدوارم مشکلی برای تیم به وجود نیاید.

و صحبت پایانی؟

امیدوارم در بازی مقابل فولاد خوزستان هواداران باز هم در کنار ما حاضر شوند و تیم را مورد حمایت قرار دهند و در نهایت با کسب 3 امتیاز کارمان را مقابل فولاد به پایان برسانیم.

خوشحالم که 3 امتیاز بازی را گرفتیم | عزت اللهی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات