طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیمشکلات سپاهان باید مدیریت شود | رمضانی
برچسب ها:
بروز مشکلاتی در انگلیس و فرانسه برای مدیریت اردوگاه پناهجویان

بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: حواشی و مشکلاتی که در سپاهان به وجود آمده باید هر چه زودتر مدیریت شود تا این تیم با مشکلات روبه رو نشود.

خبرگزاری فارس: سعید رمضانی در خصوص شرایط تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: بازی دیروز این تیم مقابل ذوب آهن را دیدم. ذوب آهن بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانست پیروز مسابقه شود. سپاهان هم باید از این شرایط خارج شود تا بتواند در ادامه نتایج خوبی کسب کند.

وی در مورد مشکلات سپاهان یادآور شد: به هر حال همیشه تغییرات مدیریتی حواشی را در بر داشته است اما باید هر چه زودتر این مسائل مدیریت شود تا سپاهان به آرامش کامل برسد و بتواند به روزهای اوج خود بازگردد. اگر این اتفاق رخ ندهد تیم با مشکل روبه رو خواهد شد و باید هر چه زودتر فکری به حال این موضوع کرد.

بازیکن سابق سپاهان در مورد خداحافظی محرم نویدکیا خاطرنشان کرد: من متوجه نشدم که روز گذشته نویدکیا خداحافظی کرد یا خیر. او قصد داشت که این کار را انجام دهد و چند بازیکن دست او را گرفتند و اجازه این کار را به او ندادند.

رمضانی تأکید کرد: به هر حال نویدکیا شناسنامه سپاهان است و باید این موضوع را مدیریت کرد و اگر قرار است تصمیمی گرفته شود باید همه موارد را لحاظ کرد تا لطمه ای به تیم وارد نشود و اتفاق خاصی رخ ندهد.

کامیابی نیا از بازی سپاهان محروم شد!
facebook google telegram twitter whatsApp