طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیانتقادها از کی روش منطقی نیست | احمدی
احمدی نژاد ٩٦ کیست؟

دروازه بان تیم فوتبال پیکان تهران گفت: هر مربی سبک خاص خودش را دارد و سبک کاری کی روش هم در تیم ملی جواب داده است.

خبرگزاری تسنیم: رحمان احمدی در مورد پیروزی پیکان مقابل صنعت نفت آبادان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: برد مهمی را به دست آوردیم. امیدوارم که این روند همچنان ادامه داشته باشد. البته ما در این بازی سختی کشیدیم و باید بدانیم که اگر باز هم ساده گل بخوریم، در آینده دچار مشکل خواهیم شد. ما باید تمرکز بیشتری داشته باشیم، خصوصاً زمانی که از حریفان جلو هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «پیکان امسال دنبال چه جایگاهی در جدول رده بندی است؟»، گفت: ما دنبال رده های بالای جدول هستیم، هرچند که می دانیم کار سختی داریم. در بازی های امسال چیزی قابل پیش بینی نیست، ولی امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم.

دروازه بان تیم فوتبال پیکان با اشاره به پیروزی تیم ملی مقابل کره جنوبی و شانس ایران برای صعود به جام جهانی 2018 خاطر نشان کرد: ما مقابل ازبکستان و کره جنوبی بازی های خوبی انجام دادیم. امتیازات همین دو دیدار قطعاً نقش مهمی در صعود ایران به جام جهانی خواهد داشت. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تیم ملی به جام جهانی می رود.

احمدی در واکنش به انتقادات مطرح شده از بازی دفاعی تیم کی روش گفت: هر مربی سبک خاص خودش را دارد و سبک کاری کی روش هم در تیم ملی جواب داده است. من فکر می کنم انتقادها در این زمینه منطقی نیست.

گلایه معاون اول احمدی نژاد از کیفیت زندان / باجنبه ها وارد شوند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات