طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریستاره برنده اسکار از سازمان ملل استعفا می دهد؟
عدم حضور پوتین در مجمع عمومی سازمان ملل

یک موسسه حامی محیط زیست در سوییس خواستار استعفای لئوناردو دی کاپریو از سمت خود به عنوان سفیر صلح سازمان ملل شد.

وب سایت آی سینما: یک موسسه حامی محیط زیست در سوییس خواستار استعفای لئوناردو دی کاپریو از سمت خود به عنوان سفیر صلح سازمان ملل شد. رییس این موسسه سوییسی با اشاره به ماجرای رسوایی «صندوق توسعه بِرهاد مالزی» گفت چنانچه ستاره برنده اسکار به ارتباطات شخصی و مالی خود با متهمان اصلی پرونده این فساد بزرگ ادامه دهد، باید از سمت خود در سازمان ملل به عنوان سفیر صلح در حوزه تغییرات آب وهوایی کناره گیری کند.

سینمای جهان, بازیگران هالیوود, لئوناردو دی کاپریو, ستاره برنده اسکار سازمان ملل استعفا

لئوناردو دی کاپریو, سینمای جهان, بازیگران هالیوود


به نقل از «سی ان ان»، لوکاس استرومان مدیر خیریه «برونو مانتسر» در گفت وگوی اخیر خود به انتقاد شدید از ستاره هالیوود پرداخت: «لئوناردو دی کاپریو همواره از توضیح ارتباطات شخصی و مالی خود با متهمان اصلی پرونده رسوایی «1MDB» امتناع کرده است.»

او همچنین در ادامه تاکید کرد: «این رفتار غیرقابل قبول است. چنانچه دی کاپریو نتواند خود را از دست داشتن در پرونده این رسوایی مبرا کند، باید از سمت خود به عنوان سفیر صلح سازمان ملل کناره گیری کند. اگر نتوانیم جلوی فساد را بگیریم در حفظ محیط زیست نیز شکست خواهیم خورد.»     

طبق ادعای این خیریه، بنیاد لئوناردو دی کاپریو که در حوزه حفاظت از محیط زیست فعالیت دارد از متهمان اصلی پرونده یاد شده مبالغ هنگفتی دریافت کرده است. بنیاد خیریه ستاره هالیوود در سال 1998 «با هدف حفاظت از بقایای حیات وحش در سراسر دنیا» تاسیس شد. این در حالی است که طبق نقل از های منتشر شده، ریزا عزیز یکی از متهمان اصلی پرونده فساد مالی مالزی، تامین هزینه های تولید «گرگ وال استریت» را نیز برعهده داشته است.

در حال حاضر، وزارت دادگستری ایالات متحده مشغول تحقیق و بررسی درباره این اختلاس بزرگ است و این در حالی است که عزیز و جو لو دیگر متهم اصلی پرونده تا اینجا از قبول اتهامات خود سر باز زده اند.

ناامیدی سازمان ملل از مذاکرات سازش فلسطین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات