طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

فرهنگی و هنری20 کیلو وزن کم کردم! | محسن چاوشی
تصویر کاهش وزن 20 کیلویی محسن چاوشی

انتشار تصویری جدید از محسن چاوشی در فضای مجازی با واکنش های مختلفی رو به رو شده و نگرانی دوست داران این خواننده باعث شد چاوشی با لحنی طنز پاسخ آنها را بدهد.

وب سایت موسیقی ما: انتشار تصویری جدید از محسن چاوشی در فضای مجازی با واکنش های مختلفی رو به رو شده و نگرانی دوست داران این خواننده باعث شد چاوشی با لحنی طنز پاسخ آنها را بدهد.

در این تصویر که چاوشی در کنار شهاب اکبری است، کاهش وزن محسوسی در او دیده می شود. این خواننده از پروژه ای جدید با همراهی شهاب اکبری خبر داده و علاقه مندان خواننده "شهرزاد" منتظرند نتیجه همکاری دیگری از این دو موزیسین را بشنوند.

خواننده ایرانی, محسن چاووشی, موسیقی پاپ, محسن چاوشی کیلو وزن کم کردم!

خواننده ایرانی, محسن چاووشی, موسیقی پاپ


در روزهای گذشته و با افزایش ابراز نگرانی ها از سوی دوست داران این خواننده درباره حالت جسمی اش، چاوشی در کامنت هایی کوتاه و با لحنی طنز درباره شرایط جسمی اش توضیحات جالبی داده و نوشته: بیست کیلو وزن کم کرده ام. اضافه وزن، چربی خون و کبد چرب داشتم. در تلاشم که سیگار را ترک کنم و رژیم سختی گرفته ام. شما هم هرگز سیگار نکشید. برای ترک سیگار و قلیان یک کمپین راه بیندازید. من هم هستم!

توضیحات طنز چاوشی در حالی ارائه شده که در فضای مجازی موجی به راه افتاده بود و در آن تصویر های قدیمی تر این خواننده با عکس کنونی مقایسه می شد و کاهش وزن محسوس او نگرانی هایی را میان طرفدارن اش به وجود آورده بود که با کامنت های اخیر این خواننده، تا حد زیادی نگرانی دوست داران او برطرف شده و میزان انرژی مثبت چاوشی مورد توجه قرار گرفته است.

چاوشی در حال حاضر چند اثر در صف انتشار دارد که از آن جمله می توان به یک قطعه با موضوع محرم اشاره کرد. این در حالی است که بعد از حواشی به وجود آمده برای سریال "شهرزاد" و نامعلوم بودن ادامه تولید بخش دوم این سریال، همکاری چاوشی با این سریال نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

صبحانه ای که در ماه 7 کیلو از وزنتان را کم می کند
facebook google telegram twitter whatsApp