طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخوشحالم مقابل یونایتد بازی می کنم | مانه
خلاصه بازی فاینورد 1 _ 0 منچستر یونایتد فیلم

سادیو مانه، هافبک لیورپول مدعی شد که رد پیشنهاد یونایتد و پیوستن به لیورپول تصمیم درستی بوده است.

ورزش سه: در زمان حضور مانه در ساوتهمپتون، یونایتد به دنبال جذب او بود ولی شیاطین سرخ با پاسخ منفی او روبرو شدند. در نهایت ستاره سنگالی در تابستان به لیورپول پیوست و تا به اینجای کار 3 گل در 6 بازی به ثمر رسانده است. حال او مدعی شد که رد پیشنهاد یونایتد تصمیم درستی بوده است.

او گفت:" راستش را بخواهید، باشگاه هایی بودند که به دنبال جذب من بودند ولی در آن زمان تصمیمی نگرفتم. این پیشنهادات اعتماد به نفس زیادی به من در زمین می دهد و من به خودم ایمان می آورم ولی می دانستم که علت این پیشنهادات سخت کوشی من در تمرینات است. رونالد کومان از شایعات خوشحال نبود زیرا او دوست داشت من بمانم ولی اوضاع برای من خیلی پیچپیده نبود. به نظرم زمان ترک تیم نرسیده بود.

من صبور بودم و به خاطر دارم که سال اول در انگلیس باید روی ساوتهمپتون تمرکز کنم. می دانستم که باید چند فصل دیگر در این تیم بمانم و خودم را ثابت کنم. مطمئن بودم که باید همچنان خودم را ثابت کنم و باید بیشتر و بیشتر یاد بگیرم تا به یک باشگاه بزرگتر بروم. سبعد احساس کردم که زمان جدایی فرا رسیده است. تنها تیمی که هیچ شکی در زمان پیوستن به آن نداشتم لیورپول بود. مختلف بود زیرا به نظرم زمان مناسبی به این تیم پیوستم. در نهایت به لیورپول پیوستم و از این موضوع خوشحالم و الآن از اینکه مقابل یونایتد بازی خواهم کرد نیز خوشحالم."

برد نماینده ایران مقابل افغانستان در بازی های آسیایی ساحلی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات