طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیفراخوان تنها یک دستگاه ب ام و X3!
من به دستگاه قضایی بهشهر حق می دهم / واکنش عسگری به صحبت های دادستان بهشهر

همه روزه شاهد فراخوان های کوچک و بزرگی در صنعت خودروسازی هستیم اما این یکی کوچک ترین فراخوانی بوده که صورت گرفته است؛ و البته دیگر فراخوانی کوچک تر از این نمی تواند وجود داشته باشد زیرا جدیدترین فراخوان اعلام شده توسط اداره ی ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها تنها برای یک دستگاه خودرو است! بله تنها برای یک!

وب سایت پدال: همه روزه شاهد فراخوان های کوچک و بزرگی در صنعت خودروسازی هستیم اما این یکی کوچک ترین فراخوانی بوده که صورت گرفته است؛ و البته دیگر فراخوانی کوچک تر از این نمی تواند وجود داشته باشد زیرا جدیدترین فراخوان اعلام شده توسط اداره ی ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها تنها برای یک دستگاه خودرو است! بله تنها برای یک!

فراخوان, فراخوان, شاسی بلند, فراخوان تنها دستگاه ب X!

ب ام و, شاسی بلند, خودرو, فراخوان

خودروی موردنظر یک دستگاه ب ام و X3 2017 از نوع xDrive 28i بوده که در 7 ژوئن ساخته شده است (خودرویی که در عکس مشاهده می کنید مدل یاد شده نیست).

فراخوان, شاسی بلند, ب ام و, فراخوان تنها دستگاه ب X!


ظاهراً پین های ارتباطی واحد کنترل سیستم فرمان الکترونیکی خودرو ممکن است به درستی جوش نخورده باشند و همین امر می تواند ریسک آتش سوزی را افزایش دهد.

خودرو, ب ام و, فراخوان, فراخوان تنها دستگاه ب X!آتش گرفتن یک خودرو اصلاً خوب نیست و ب ام و به مالک خودرو اطلاع داده که به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نماید تا سیستم EPS خودرو تعویض گردد. تصور نمی کنیم که زمان زیادی برای تکمیل این فراخوان صرف شود!

شاسی بلند, خودرو, ب ام و, فراخوان تنها دستگاه ب X!


تنها راه نجات پسته قیمت گذاری توسط باغداران است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات