طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیاز کلینتون «آزمایش دوپینگ» بگیرید! | ترامپ
دستیار هیلاری کلینتون در مناظره های آزمایشی نقش بدل ترامپ را بازی می کند

: برخی رسانه های غربی اعلام کردند که دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه در یک سخنرانی در نیوهمشایر گفته است که از او و هیلاری کلینتون پیش از برگزاری سومین و آخرین مناظره انتخاباتی «آزمایش دوپینگ» گرفته شود.


انتخابات آمریکا خبرگزاری ایرنا: برخی رسانه های غربی اعلام کردند که دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه در یک سخنرانی در نیوهمشایر گفته است که از او و هیلاری کلینتون پیش از برگزاری سومین و آخرین مناظره انتخاباتی «آزمایش دوپینگ» گرفته شود.

نخستین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه و هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در 26 سپتامبر (5 مهر) و دومین مناظره 19 مهر برگزار شد.

ترامپ افزود «در آخرین مناظره ای که داشتیم، اول، خیلی سر حال بود، ولی آخر مناظره، به سختی توانست خودش را به خودروریش برساند».

نامزد حزب جمهوری خواه برای انتخاب رئیس جمهوری آمریکا می گوید که ورزشکاران مجبور هستند آزمایش دوپینگ بدهند. من فکر می کنم ما هم باید قبل از مناظره آزمایش بدهیم. چرا ما این کار را نکنیم؟».

ترامپ: انتخابات آمریکا تقلبی و به نفع کلینتون است

دونالد ترامپ همچنین روز شنبه ادعا کرد که رسانه های «فاسد» امریکا در صدد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر به نفع هیلاری کلینتون رقیب دمکرات وی هستند.

به نقل از ایرنا از خبرگزاری فرانسه از شهر پورتسموث امریکا، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری امریکا در نیوهمپشایر به هوادارانش گفت: هیلاری در آنچه که ظاهرا یک انتخابات تقلبی است خود را وارد رقابت کرده است.

وی افزود:این انتخابات توسط رسانه های فاسدی که بر ادعاهای کاملا کذب و دروغ های آشکار تاکید دارند تا سعی کنند کلینتون را رئیس جمهوری کنند.

ترامپ در حالی این اظهارات را ایراد کرده که طی هفته گذشته با رسوایی غیر اخلافی تازه ای در مورد رفتار ناشایست با زنان روبرو شده است.

وی ضمن رد اتهامات وارده می گوید که مطبوعات سعی دارند با بزرگ کردن ماجراهایی که سالها پیش و حتی دوران جوانی انجام داده است مانع از پیروزی وی در انتخابات شوند.

باید پیش از مناظره آزمایش دوپینگ گرفته شود | دونالد ترامپ
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات