طاها پخش

سیاسیداعش 10 نفر را در دجله غرق کرد
برچسب ها:
داعش 8 عراقی را در موصل غرق کرد

گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات خود، روز شنبه یک گروه 10 نفره از اهالی بخش شرقی رودخانه دجله در منطقه الشرقاط را که قصد داشتند به بخش تحت کنترل نیروهای امنیتی در ساحل چپ رودخانه فرار کنند، در وسط دجله به قتل رساندند.

خبرگزاری ایرنا: گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات خود، روز شنبه یک گروه 10 نفره از اهالی بخش شرقی رودخانه دجله در منطقه الشرقاط را که قصد داشتند به بخش تحت کنترل نیروهای امنیتی در ساحل چپ رودخانه فرار کنند، در وسط دجله به قتل رساندند.

قربانیان که تعدادشان 10 تن ذکر شده ، قصد داشتند با یک قایق خود را به ساحل غربی دجله در الشرقاط برسانند که داعش آن را به گلوله بست و منفجر کرد.

منابع محلی به السومریه نیوز گفته اند که این 10 تن شامل تعدادی زن و کودک همگی کشته شدند.

گروه تروریستی داعش همچنین در حمله به اعضای یک خانواده در الشرقاط که آنان نیز قصد فرار از منطقه تحت اشغال تروریست ها را داشتند، حمله ور شده و به گلوله بستند که 2 تن از اعضای این خانواده در دم کشته شدند و دو تن دیگر مفقود هستند و از سرنوشت آنان خبری در دست نیست.

گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان بر بخش شرقی شهر الشرقاط ، در ساحل چپ دجله سیطره دارد و نیروهای امنیتی عراق آماده شده اند که این بخش را نیز از تروریست ها بعد بگیرند.

بخش غربی دجله و مرکز الشرقاط 20 سپتامبر درعملیات نیروهای عراقی آزاد شد.

گروه تروریستی داعش طی بیش از 28 ماه سیطره بر استان نینوا و مرکز آن موصل و بخش هایی از 5 استان عراق اقدام به کشتار دسته جمعی اهالی منطقه بویژه اقلیت های ساکن استان نینوا کرده و هزاران دختر و زن جوان را به اسارت و بردگی برده است.

نیروهای عراقی که تاکنون بخش های وسیعی از سرزمین های در اختیار داعش را آزاد کرده اند، اکنون برای ضربه نهایی به تروریست ها درموصل آماده شده اند و در انتظار ساعت صفر عملیات هستند.

غرق کردن در قفس | روش جدید اعدام داعش
facebook google telegram twitter whatsApp