طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیبا این روش ها کم خونی را درمان کنید!
درمان افسردگی با کمک قرص های زعفران

کم خونی، وضعیتی است که در آن، تعداد یا اندازه گلبول های قرمز کاهش یافته و تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن بین خون و سلول ها دچار اختلال می شود.

اختلال, کم خونی, اندازه گلبول قرمز, کم خونی درمان کنید!

اختلال, کم خونی, اندازه گلبول قرمز, درمان کم خونی
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ادامه با 10 راهکار درمان کم خونی آشنا شوید:

1 ـ پنج تا شش گرم برگ و گل افسنتین را در یک لیتر آب جوش بریزید. در ظرف را ببندید و بجوشانید و پس از خنک شدن آن را صاف کرده و با عسل شیرین کنید. این جوشانده را قبل از ناهار و شام یک فنجان بنوشید. برای درمان کم خونی بسیار موثر است.

2 ـ خوردن انگور شیرین، پوست نازک، دانه درشت و بدون هسته تولیدکننده خون است و به دلیل داشتن آهن، منگنز و منیزیم داروی بسیار خوبی برای کم خونی است.

3 ـ حدود 20 گرم از برگ های خشک بارهنگ را در نیم لیتر آب به مدت سه دقیقه بجوشانید و پس از خنک شدن آن را صاف کرده و با عسل شیرین کنید. نوشیدن روزانه 3 تا 5 فنجان از این شربت برای درمان کم خونی بسیار موثر است.

4 ـ مخلوطی از آب تره (حدود 20 گرم) با عسل درصد خیلی زیادی از کم خونی را برطرف می کند.

5 ـ مقدار 20 گرم جو پوست کنده را در یک لیتر آب سرد بریزید و به مدت 15 دقیقه بجوشانید و آب اول آن را به طور کامل دور بریزید و دوباره یک لیتر آب روی آن بریزید و دوباره 15 دقیقه بجوشانید و صاف کرده و کمی آن را شیرین کنید. نوشیدن این شربت کم خونی را برطرف می کند.

6 ـ خوردن فرنی ذرت و ذرت بو داده (پاپ کورن) برای اشخاص کم خون بسیار مفید است.

7 ـ مقدار 5 تا 10 گرم از ریشه ریواس را در یک لیتر آب در حال جوش بریزید و پس آن را کنار بگذارید تا خنک شود. سبعد آن را شیرین کرده و بنوشید. نوشیدن این شربت برای درمان کم خونی مفید است.

8 ـ شلغم خام پوست کنده را به شکل برش های نازک و بلند درآورید و آنها را در ظرفی ریخته مقداری آب نمک روی آن بریزید و بگذارید حداقل دو روز به همان حال بماند و به صورت شلغم شور درآید. هر روز مقداری از آن را داخل سالاد سبزی ها بریزید و میل کنید. این مخلوط درمان بسیار خوبی برای کم خونی است.

9 ـ کسانی که دچار کم خونی هستند پس از هر وعده غذایی 5 تا 6 عدد فندق خام بخورند. برای درمان کم خونی بسیار موثر است.

10 ـ از برگ های کلم سبز و قرمز خام به صورت سالاد قبل از هر وعده غذایی میل کنید. چون برگ های کلم سبز و قرمز دارای مقدار زیادی کلسیم و گوگرد است و بسیار مفید و معالج کم خونی است.

پوشش بیمه ای برای مبتلایان ضروری است / هزینه های کمرشکن درمان بیماری های ژنتیکی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات