طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیگفت وگو با بازیکنی که مانع خداحافظی نویدکیا شد
بازیکنان نباید مانع خداحافظی ام می شدند | نویدکیا

هافبک تیم سپاهان تأکید کرد که تصمیم محرم نویدکیا برای خداحافظی از فوتبال تغییر نخواهد کرد.


سپاهان

خبرگزاری تسنیم: حسین پاپی که همراه با احسان حاج صفی اجازه نداد محرم نویدکیا در بازی با ذوب آهن از فوتبال خداحافظی کند، در این باره گفت: محرم تصمیم گرفته بود در پایان مسابقه خداحافظی کند اما در ورزشگاه فولادشهر فقط 500 تماشاگر حضور داشتند و ما نمی خواستیم نویدکیا در حضور 500 نفر خداحافظی کند. او پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر است و سابقه حضور در جام باشگاه های دنیا را هم دارد و اصلاً خوب نبود که محرم در آن شرایط از فوتبال خداحافظی کند.


او ادامه داد: ما به محرم گفتیم که می تواند در شرایط بهتر و با اتفاقات بهتری مقابل هزاران هوادار سپاهان از فوتبال خداحافظی کند. مراسم خداحافظی نویدکیا باید در شأن او باشد و نباید افتخارات این بازیکن را در سپاهان فراموش کرد.


پاپی در مورد اینکه نویدکیا گفته بود از برخی بازیکنان سپاهان بابت اینکه نگذاشتند او خداحافظی کند ناراحت است، اظهار داشت: نویدکیا به این علت این حرف را زد که قرار بود خداحافظی کند و او نمی خواست مردم، هواداران و دیگران ناراحت شوند که چرا برنامه عوض شد. او به فکر بود تا تصمیمش عملی شود ولی ما کاری انجام دادیم که خوب بود و کاپیتان سپاهان باید در بهترین شرایط از فوتبال خداحافظی کند.


هافبک سپاهان در مورد اینکه آیا احتمال دارد نویدکیا با این شرایط از تصمیم خود منصرف شده و دوباره برای سپاهان بازی کند، گفت: محرم تصمیم خودش را گرفته و دیگر منصرف نخواهد شد. او دیگر فوتبال بازی نخواهد کرد ولی مهم این است که در یک بازی خوب و در جوی عالی از فوتبال خداحافظی کند.


پاپی عنوان کرد: نویدکیا در رده باشگاهی به چیزی که می خواست رسید و افتخارات زیادی را به دست آورد اما در رده ملی به حقش نرسید، در ضمن تیم ملی مثل باشگاه نیست که پای بازیکن بایستند.


وی در خصوص نتایج نه چندان خوب سپاهان در 8 بازی قبلی گفت: قبول دارم خوب نتیجه نگرفتیم اما باید تلاش کنیم و ضعف ها را به حداقل برسانیم. امیدواریم و اگر امید نداشته باشیم باید بمیریم. باید پشت هم باشیم و وقتی شکست می خوریم به عنوان مثال نباید باخت را گردن دروازه بان بیندازیم. اگر قرار است پشت هم نباشیم و از هم حمایت نکنیم، بعد بیجا می کنیم که در تمرین با هم دست می دهیم و سلام و علیک می کنیم.


پاپی در مورد انتقادهای صورت گرفته از عبدالله ویسی خاطرنشان کرد: ویسی انتقادهایی که به درد تیم می خورد را حتما بررسی می کند و بقیه را دور می ریزد. او سرمربی است بعد رئیس سپاهان است و هر چه بگوید باید قبول کنیم در ضمن همه ما پشت او هستیم. حتی اگر ویسی ساعت 4 صبح تمرین بگذارد باید بپذیریم چون او سرمربی تیم است.

بازیکنان سپاهان مانع خداحافظی محرم!
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات