طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آموزش غذاهای مختلفسوپ عدس؛ پای ثابت برنامه غذایی تان می شود
اعلام برنامه سوپرلیگ بسکتبال بانوان

این سوپ را می توانید در آرام پز بپزید و پس از یک روز کاری خسته کننده از آن لذت ببرید. سبزیجات و عدس هر دو دارای مواد مغذی بسیاری هستند و از آنجا که کیفیت غذا بیش از کالری مهم است می توان به سادگی گفت این سوپ خوشمزه باید پای ثابت برنامه غذایی تان باشد.

وب سایت دکتر کرمانی: این سوپ را می توانید در آرام پز بپزید و پس از یک روز کاری خسته کننده از آن لذت ببرید. سبزیجات و عدس هر دو دارای مواد مغذی بسیاری هستند و از آنجا که کیفیت غذا بیش از کالری مهم است می توان به سادگی گفت این سوپ خوشمزه باید پای ثابت برنامه غذایی تان باشد.

مواد لازم:

دو فنجان عدس خشک، آب کشیده و تمیز کرده 395 گرم پوره گوجه فرنگی یا رب گوجه سه عدد هویج که به حلقه های دو و نیم سانتی برش خورده باشد. سه شاخه کرفس که به قسمت های دو و نیم سانتی برش خورده باشد. یک عدد پیاز که خوب خرد شده باشد. 2 حبه سیر که خوب خرد شده باشد. یک دوم قاشق چای خوری پونه کوهی خشک شده 5 فنجان آب سبزیجات کم نمک نمک و فلفل یک قاشق غذا خوری سرکه انگور یک چهارم فنجان جعفری تازه خرد شده پنیر پارمسان رنده شده ( اختیاری )

سوپ عدس و سبزیجات, طرز تهیه سوپ, آشپزی, سوپ عدس پای ثابت برنامه غذایی

آشپزی, سوپ عدس و سبزیجات, طرز تهیه سوپ

روش پخت:

1. عدس، گوجه، هویج، کرفس، پیاز، سیر، پونه کوهی، آب سبزیجات و دو فنجان آب را درون یک زود پز بریزید. در پوشش را بگذارید و روی شعله تا زمانی که عدس و سبزیجات نرم شوند بپزید، حدود 6 ساعت. دو فنجان از زودپز بردارید و داخل مخلوط کن بریزید. اجازه دهید 5 دقیقه خنک شوند و سبعد با مخلوط کن پوره شان کنید و به زودپز برگردانید.

2. به سوپ خود با نمک و فلفل چاشنی بزنید. سرکه را داخلش بریزید و سرو کنید. روی هر کدام از کاسه ها جعفری بریزید و اگر دوست داشتید می توانید مقداری پنیر پارمسان نیز اضافه کنید.

عکس های برنامه هایی که صدها میلیون نفر را پای تلویزیون میخکوب کردند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات