طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشینمی توانم بازیکنانم را سرزنش کنم | پوچتینو
برچسب ها:
به بازیکنانم اعتماد کافی دارم/ صحبتی با سروش رفیعی نکردم | برانکو

سرمربی تاتنهام از کسب یک امتیاز برابر وست برومویچ راضی نیست ولی بازیکنانش را نیز سرزنش نکرد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از یورو اسپورت، تاتنهام در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در زمین وست برومویچ در حالی که تا دقیقه  90 با یک گل عقب بود، بازی را به تساوی کشاند و یک امتیاز از این دیدار کسب کرد. تاتنهامی ها می توانستند با توجه به توقف منچسترسیتی، با پیروزی در این بازی به صدر جدول برسند.

مائوریسیو پوچتینو پس از بازی گفت : به هیچ وجه نمی خواهم بازیکنانم را سرزنش کنم. فرصت کسب سه امتیاز این بازی را از دست دادیم ولی این را نیز باید بگویم که بازی در زمین وست بروم کار دشواری است. وقتی در 45 دقیقه نخست، 6  موقعیت گلی را ایجاد کنید و نتوانید از موقعیت های خودتان استفاده کنید، این فضا را برای تیم رقیب ایجاد کردید که جلو بکشد و دروازه شما را باز کند. متاسفانه در نیمه نخست بی دقتی کردیم و نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

سرمربی آرژانتینی تاتنهام در ادامه اضافه کرد: لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است؛ به این خاطر که همه بازی های آن غیرقابل پیش بینی و دشوار هستند. هیچ کس انتظار نداشت پس از شکست دادن سیتی، در زمین وست بروم برای کسب برد مشکل داشته باشیم ولی این اتفاق رخ داد. از نمایش بازیکنانم راضی هستم. البته تنها انتقادی که می توانم از بازیکنانم بکنم این است که بازیکنانم از موقعیت های ایجاد شده روی دروازه حریف استفاده نمی کنند. به خوبی می دانم که بازی در زمین وست بروم سخت است ولی نمی توانم بازیکنانم را سرزنش کنم چون دروازه بان حریف، بهترین بازیکن زمین شد.

خبر بد برای تاتنهام، مصدومیت توبی آلدرویلد، مدافع بلژیکی این تیم بود که از زمین مسابقه خارج شد. پوچتینو درباره یکی از بهترین مدافعان این فصل لیگ برتر نیز گفت : باید یکی دو روز منتظر بمانیم تا ببینیم مصدومیت او در چه حدی است. متاسفانه ضربه بدی به پای او خورد. باید نظر کادر پزشکی را در این باره بدانم. شاید او مجبور باشد برای مداوا به آلمان برود. منتظر جواب پزشکان می مانم ولی بعید می دانم که او به بازی این هفته در لیگ قهرمانان اروپا برسد.

اعتماد کافی به بازیکنانم دارم / صحبتی با سروش رفیعی نکردم | برانکو
facebook google telegram twitter whatsApp