طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیباید از حیثیت تیم قهرمان دفاع کنیم | پورکیانی
تیم منتخب یوفا از هفته اول لیگ قهرمانان اروپا

قائم مقام استقلال خوزستان، گفت: خیالمان راحت است که کادرفنی و بازیکنان در تیم کم نمی گذارند و به بهترین شکل تلاش می کنند.

خبرگزاری فارس: علی پورکیانی در مورد پیروزی استقلال خوزستان مقابل ماشین سازی تبریز پس از 5 هفته ناکامی، گفت: بازیکنان تیم تلاش شان را کردند و موفق شدند در این بازی به پیروزی برسند.

وی افزود: کسب امتیازات تک تک مسابقات اهمیت دارد و با جمع آوری امتیازات در پایان فصل می توانید انتظار رقم خوردن یک نتیجه ایده آل را داشته باشید. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و با تلاش عمده در پی دفاع از حیثیت تیم هستیم. فوتبال برد و باخت دارد اما چیزی که خیال ما را راحت می کند این است که کادرفنی و بازیکنان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و کم نمی گذارند.

قائم مقام استقلال خوزستان در مورد اینکه پورموسوی شب گذشته از تعدادی بازیکن جوان در خط دفاع استفاده کرد، خاطرنشان کرد: بنده در مورد مسائل فنی نظر نمی دهم اما دیدگاهم را به عنوان یک هوادار مطرح می کنم. یک تیم 25-26 نفره هستیم که این گروه باید برای موفقیت تلاش کند. کادرفنی تصمیم می گیرد که از این ابزارها به چه شکلی استفاده کند. در بازی دیروز عزت پورقاز را هم در اختیار نداشتیم و یک دو مهره تیم مصدوم بودند اما با این وجود بازیکنان تلاش زیادی کردند. ابوالفضل اعلایی دیروز در قلب خط دفاع به میدان رفت و علی دغاغله هم تلاش زیادی کرد. سلمان بحرانی هم دیروز مورد استفاده قرار گرفت. در کل همانطور که گفتم کادرفنی به خوبی از مهره های خود استفاده می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این پیروزی مسکنی مقطعی برای فراموش کردن مشکلات اخیر بود، گفت: این پیروزی مُسکن بود اما این حق طبیعی اعضای تیم است که حق و حقوقشان را دریافت کنند. امیدواریم مدیریت و هیأت مدیره باشگاه هر چه زودتر با در نظر گرفتن راهکاری این مشکلات را برطرف کنند.

رئال مادرید برترین تیم تاریخ لیگ قهرمانان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات