طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیواکنش مورینیو به جوسازی خنده دار لیورپولی ها

واکنش مورینیو به جوسازی خنده دار لیورپولی ها

خاطره جذاب و خنده دار مورینیو از بالوتلی

سرمربی منچستریونایتد به اعتراض لیورپولی ها نسبت به انتخاب داور اهل شهر منچستر برای بازی حساس بازی دوشنبه شب واکنش نشان داد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از ساکرنت، دیدار تیم های لیورپول و منچستریونایتد فردا شب (دوشنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران شروع می شود.

با انتخاب آنتونی تیلور، داور اهل شهر منچستر به عنوان داور این دیدار، حاشیه های زیادی برای این بازی ایجاد شده است. پس از اینکه لیورپولی ها به انتخاب تیلور برای این بازی حساس موضع گرفتند، ژوزه مورینیو نیز نسبت به این انتخاب واکنش نشان داد و گفت : قضاوت برای تیلور سخت شده و او الآن تحت فشار است. فکر می کنم که آقای تیلور داور خوبی است ولی یک نفر با نیت قبلی فشار زیادی بر روی او ایجاد کرده است که کار قضاوت را در بازی دوشنبه شب برای این داور سخت می کند. نظر خودم را دارم ولی در طول این سال ها فهمیدم که بعضی از کلمات و حرف ها را درباره داوری حرفی نزنم چراکه محروم و جریمه می شوم.

زمانی هم که برندان راجرز در سال 2013 سرمربی لیورپول بود، همین موضوع را در بازی با منچسترسیتی مطرح کرد که هشت هزار پوند جریمه شد. آن دیدار با برتری دو بر یک سیتی به پایان رسید.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ درباره فشاری که روی بازیکنانش برای این بازی قرار دارد نیز گفت: این کاری است که ما در تمامی بازی های فصل انجام می دهیم. رکورد انضباطی ما خیلی خوب بوده است. هیچ مشکلی در این زمینه نداشتیم و تمام اقداماتی که در جلسات قبل از بازی به ما گفته می شود را رعایت کردیم. بازیکنان یونایتد به هیچ وجه داور را تحت تاثیر و زیر فشار قرار نمی دهند.

خنده دارترین عکس های حیات وحش در سال 2016 انتخاب شدند 12 عکس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات