طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیناپولی تاوان اشتباه هایش را داد | ساری
برچسب ها:
سئول و واشینگتن تاوان اشتباه خود را درباره سامانه تاد می پردازند | روزنامه چینی

سرمربی ناپولی که از شکست برابر رم ناراحت است تاکید کرد تیمش تاوان اشتباه های خودش را داده است.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، ناپولی در هفته هشتم رقابت های سری A، میزبان رم بود اما نتوانست از امتیاز میزبانی خود به خوبی استفاده کند. شاگردان مائوریسیو ساری با نتیجه سه بر یک تن به شکست دادند تا نه تنها فاصله آنها با یوونتوس در صدر جدول رده بندی عمده شود بلکه جایگاه دوم را هم از دست بدهند.

ساری در نشست خبری پس از بازی از علت شکست تیمش سخن به میان آورد و گفت: ضد حملات مرگ بار رم، اصلی ترین عامل شکست ما در این دیدار بود. می دانستیم رم تیمی سرعتی است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. آنها به خوبی از فضاهای که در اختیارشان قرار داده شد استفاده کردند.

او ادامه داد: بازی را خوبی آغاز کردیم اما متاسفانه تاوان اشتباه خود را دادیم و دروازه مان را باز شده دیدیم. رم با نتیجه دو بر یک پیش افتاد و ما تلاش کردیم گل مساوی را بزنیم اما متاسفانه دوباره روی ضد حمله، دروازه ما باز شد. ضد حملات رم ما را اذیت کرد و باعث شد تاوان اشتباه هایمان را به بدترین شکل بعد بدهیم و بازنده بازی شویم.

ناپولی با 14 امتیاز به رده سوم جدول رده بندی سقوط کرد تا فاصله این تیم با یوونتوس صدرنشین به هفت امتیاز افزایش پیدا کند.

کیلینی سهمیه اشتباه هایش را تکمیل کرد | ونتورا
facebook google telegram twitter whatsApp