طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتیمی نیستیم که می خواهم | امری
از خداوند می خواهم سران ایرانی را هدایت کند؛ ما لقمه کوچکی نیستیم | امیر مکه

سرمربی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر نانسی رضایت دارد اما تاکید کرد تیمش هنوز آنطور که می خواهد نیست.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از Elsport، پاری سن ژرمن در هفته نهم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف نیس رفت و توانست در این بازی خارج از خانه با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. برای پاریسی ها در این دیدار لوکاس مورا و ادینسون کاوانی گلزنی کردند تا این تیم با تفاضل گل بهتر نسبت به موناکو به رده دوم جدول رده بندی صعود کند.

اونای امری در نشست خبری پس از بازی گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و به آنچه که شایسته اش بودیم دست پیدا کردیم. برای این که فضا در اختیار حریف ندهیم، در بعضی از دقایق بازی دفاع کردیم. طبیعی بود که بعضی اوقات تیمم عقب بکشد و دفاعی بازی کند. مهم پیروزی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.

او ادامه داد: لوکاس مورا نشان داد به روزهای اوج نزدیک شده است. حاتم بن عرفا هم شب خوبی را پشت سر گذاشت اما درباره خسه رودریگس هم باید بگویم که او باید به تلاش خود ادامه بدهد و رفته رفته بهتر خواهد شد. هنوز پاری سن ژرمن تیمی که می خواهم نشده است اما خوشبختانه در این دیدار هم پیروز از میدان خارج شدیم. بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

در جدول رده بندی رقابت های لیگ فرانسه، نیس با 23 امتیاز در صدر قرار دارد و با نزدیک ترین تعقیب کننده خود که پاری سن ژرمن است، چهار امتیاز اختلاف دارد.

مشکل اضافه وزن خود را برطرف خواهم کرد | اله وردی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات