طاها پخش

ورزشیژاکا بازیکن کثیفی نیست | ونگر
ژاکا فوتبالیستی مثل امانوئل پوتی است | ونگر

سرمربی آرسنال پس از برد تیمش در مورد اخراج گرانیت ژاکا اظهار کرد او به هیچ وجه کثیف بازی نمی کند.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از ساکرنت، آرسنال و در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس روند بردهای خود را ادامه داد تا با برتری خانگی سه بر دو برابر سوانزی، اکنون خودش را هم امتیاز با منچسترسیتی در صدر جدول می بیند.

آرسن ونگر پس از پایان بازی گفت : احساسات متفاوتی دارم. مواقعی از بازی بود که آسان می آمد اما در واقع این طور نبود. ما دو بار از حریف پیش افتادیم ولی اشتباهایی داشتیم که کار را برای خودمان سخت کرد. وقتی برابر تیمی ته جدولی بازی می کنید، نباید از این اشتباه ها داشته باشید. خوشحالم که در پایان سه امتیاز این مسابقه را گرفتیم. الآن به اندازه سیتی امتیاز داریم و باید در بازی های بعدی مان باهوش تر عمل کنیم.

گرانیت ژاکا که در تابستان از ولفسبورگ راهی آرسنال شد، در دقیقه 70 به دلیل خطای خشن با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد. ونگر در واکنش به این اخراج نیز گفت : به نظرم تصمیم داور سختگیرانه بود. از نظر من آن خطا فقط کارت زرد داشت ولی داور به سراغ کارت قرمز رفت. ژاکا باید از این خطا درس بگیرد و در بازی های بعدی این طور نباشد. باهوش بودن به این معنا است که شما یک اشتباه را دو بار تکرار نکنید. امیدوارم او باهوش باشد و از اشتباه های گذشته درس بگیرد. او در بوندسلیگا نیز چنین رفتارهایی را داشت ولی ژاکا به هیچ وجه بازیکن کثیفی نیست.

سرمربی توپچی های لندنی در پایان به تمجید از مسوت اوزیل پرداخت که یک گل به ثمر رساند. ونگر درباره ستاره آلمانی تیمش نیز گفت : از اوزیل این انتظار را دارم که در بازی ها بیشتر شوت بزند و هجومی تر ظاهر شود. او می توانست در این بازی هت تریک کند و از موقعیت های زیادی برخوردار بود که خود باید از آن استفاده می کرد. با این حال از شرایطی که در این فصل دارد خوشحالم.

ونگر خواهان خرید گرانیت ژاکا نبود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp