طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

سیاسیبه آمریکا اعتمادی نداشته و نداریم | امیرعبداللهیان
بی اعتمادی مردم آمریکا نسبت به اجرای دموکراسی در کشورشان

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در واکنش به اظهارات جان کری گفت: ما با قدرت از متحدین خود در محور مقاومت حمایت می کنیم و هیچ اعتمادی به امریکا نداشته و نداریم.


امیرعبداللهیان, یمن, آمریکا

خبرگزاری ایسنا: حسین امیرعبداللهیان در آستانه سالگرد شهادت سمیر قنطار با زینب برجاوی همسر وی دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار امیرعبداللهیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سمیر قنطار از رشادت های وی در مبارزه با رژیم اشغالگر قدس و حمایت از فلسطین و مقاومت تجلیل کرد.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتقاضه فلسطین گفت: شهید سمیر قنطار از فرماندهان ارشد مقاومت بود که بعد از تحمل 30 سال حبس در زندانهای رژیم صهیونیستی با افتخار و روحیه ایستادگی ازاد شد و با برخورداری از بصیرت سیاسی و دینی،بلافاصله در سوریه به دفاع از محور مقاومت پرداخت و سرانجام در خاک سوریه هدف حملات موشکی کینه توزانه تل آویو قرار گرفت و به شهادت رسید.

وی با انتقاد شدید از اظهارات جان کری که گفته است " حمایت ایران از حزب الله و اسد رفع مشکلات بانکی را دشوار می کند و امیدوار است رفتار ایران به مرور زمان تغییر کند" افزود: ما با قدرت از متحدین خود در محور مقاومت و منطقه حمایت می کنیم و هیچ اعتمادی به آمریکا نداشته و نداریم.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه کاخ سفید ، صهیونیسم و تروریسم أضلاع مثلث واحدی هستند که عامل اصلی ناامنی و بی ثباتی منطقه ما بشمار می روند،گفت:آمریکا اگر ذره ای حسن نیت دارد همراهی با عربستان را در نسل کشی مردم یمن متوقف کند، مانع نقض سیستماتیک حقوق بشر و سرکوب مردم بحرین شود و دست از حمایت پنهان و آشکار خود از تروریسم بردارد و همچنین به نقش سازنده جمهوری اسلامی ایران در کمک موثر به ثبات و امنیت منطقه و دنیا اعتراف کند.

وی تصریح کرد: شهید قنطار و شهدای  مقاومت و مدافع حرم در منطقه برای امنیت و حفظ ارزش ها تا پای جان ایستادند و ما با افتخار از آنها حمایت و یاد می کنیم.

زینب برجاوی همسر شهید سمیر قنطار نیز ضمن قدردانی از حمایت های قاطع جمهوری اسلامی ایران از مقاومت  گفت: امریکا و اسراییل دشمن مقاومت،حزب الله و شهید قنطار بوده اند.

زینب برجاوی با شمردن قابلیت های اخلاقی سیاسی شهید افزود: سمیر مردی استثنایی بود که با شهادتش او را از دست ندادیم چرا که او مدرسه مقاومت را زنده کرد.

وی سیاست های مداخله گرانه آمریکا و تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی را عامل ناامنی ها خواند.

بی اعتمادی جهان به آمریکا از دستاورد های انقلاب اسلامی
facebook google telegram twitter whatsApp