طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیقدیمی ترین تیم ایران بی صاحب شده است | پاشازاده
برچسب ها:
اسامی بازیکنان تیم ملی کره جنوبی برای دیدار با ایران مشخص شد

سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران گفت: ما یکی از قدیمی ترین باشگاه های ایران هستیم که اکنون حتی صاحب مان هم مشخص نیست.


راه آهن

خبرگزاری فارس: مهدی پاشازاده در مورد پیروزی 2 بر یک مقابل پارس جنوبی گفت: بازی خوبی بود، ما با وجود آنکه 4-3 بازیکن اصلی خود را به علت مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم، اما خوب بازی کردیم و پیروز شدیم. هفته گذشته یک دیدار دوستانه با سایپا برگزار کردیم که به نتیجه مساوی یک بر یک رسیدیم.  مقابل پارس جنوبی هم مثل بازی با سایپا هجومی بازی کردیم و پیروز شدیم.


وی در مورد مشکلات مالی تیمش گفت: بازیکنان راه آهن با شرافت بازی می کنند، متأسفانه باشگاه راه آهن که یکی از قدیمی ترین باشگاه های ایران است، اکنون بلاتکلیف است. از مسئولان دادستانی خواهش می کنم تکلیف این باشگاه را هرچه زودتر مشخص کنند. همه تیم ها متعلق به یک شهر هستند یا تماشاگری دارند، اما راه آهن نه هواداری دارد نه متعلق به شهری است و حتی صاحب آن هم مشخص نیست که قدیمی ترین باشگاه ایران اکنون بی صاحب است. 


پاشازاده تصریح کرد: تیم راه آهن با وجود این شرایط هم خوب نتیجه می گیرد و هم فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی را ارئه می کند. باور کنید برخی از بازیکنانم برای پول کرایه ماشین شان هم لنگ هستند. من 4-3 پاداش برد را از جیبم داده ام، اما تا چه زمانی می توانم از جیبم خرج کنم.

تیم میکس ریکرو ایران از سد فرانسه گذشت
facebook google telegram twitter whatsApp