طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیشخصیت شناسی از شکل بینی
تصویر شخصیت شناسی اَز روی فرم بینی

پژوهش ها نشان می دهد شخصیت افراد تا حدودی به شکل بینی آنها مرتبط است .

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پژوهش ها نشان می دهد شخصیت افراد تا حدودی به شکل بینی آنها مرتبط است و شکل بینی می تواند با جوانب متفاوت شخصیت ارتباط تنگاتنگی داشته باشد. در این نقل از با شکل های متفاوت بینی و ارتباط آن با شخصیت افراد آشنا خواهید شد.

نقش بینی در زندگی انسان ها حیاتی است و کارکردهای اساسی آن برای سلامت بدن انسان ها بر کسی پوشیده نیست. بینی از لحاظ استخوان، غضروف های بالایی و جانبی به انواع متفاوت تقسیم می شوند. بر اساس پژوهش های به چاپ رسیده در مجله جراحی های زیبایی صورت و جمجمه ۸ نوع بینی وجود دارد.

۱. بینی پهن، کوتاه و فرورفته از بالا

این شکل از بینی شایع ترین نوع بینی به شمار می رود. افراد با بینی کوتاه و عریض شاد، سرزنده هستند و روابط اجتماعی قوی دارند و می توانند با دیگران تعامل بیشتری برقرار کنند. گاهی خلق و خوی آنها تند می شود و جوش می آورند و به شدت عصبانی می شوند.

شخصیت شناسی, شکل و ظاهر بینی, عمل جراحی بینی, شخصیت شناسی شکل بینی

شخصیت شناسی, شکل و ظاهر بینی, عمل جراحی بینی


۲. بینی بلند و کشیده شده به داخل

این بینی از تمام رخ تا نزدیک لب بالایی به نظر می رسد. افرادی که دارای بینی کشیده شده به این شکل هستند، می دانند در زندگی چه می خواهند و سر سخت هستند، مسافرت را دوست دارند و در جستجوی کارهای پر شور و حرارت هستند. البته این افراد شخصیت پر نوسانی هم دارند و خیلی سخت با دیگران تعامل برقرار می کنند.

عمل جراحی بینی, شکل و ظاهر بینی, شخصیت شناسی, شخصیت شناسی شکل بینی
۳. بینی شاهینی

این بینی بلند و انتهای آن کمی کج و برآمده است. افراد با بینی شاهینی کاریزماتیک هستند، و شخصیت عصیانگری دارند. سعی می کنند مختلف به نظر برسند؛ بلند پروازند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

شکل و ظاهر بینی, عمل جراحی بینی, شخصیت شناسی, شخصیت شناسی شکل بینی


۴. بینی رومی

این نوع بینی بلند، کشیده و برآمده از قسمت بالاست. آنها شخصیت آرام و دوست داشتنی دارند. در ساعت شلوغی و جمعیت عصبی، هیجان زده و آشفته می شوند.

عمل جراحی بینی, شخصیت شناسی, شکل و ظاهر بینی, شخصیت شناسی شکل بینی۵. بینی یونانی

بینی یونانی مستقیم کشیده شده و به نظر می رسد، از پیشانی جدا نشده است، در یک راستا با پیشانی قرار گرفته است و حد فاصل بین پیشانی و بینی وجود ندارد. افراد با بینی یونانی شخصیت پیچیده و مبارزه طلبی دارند. خلاق و دارای قدرت ابداع هستند و تمایل زیادی برای کمک کردن به دیگران دارند.

عمل جراحی بینی, شکل و ظاهر بینی, شخصیت شناسی, شخصیت شناسی شکل بینی۶. بینی عقابی

افرادی که بینی عقابی دارند افراد پیچیده ای هستند. تلاش برای متقاعد کردن آنها در بیشتر موارد سودمند نیست.

شخصیت شناسی, عمل جراحی بینی, شکل و ظاهر بینی, شخصیت شناسی شکل بینی۷. بینی سربالا

بینی سربالا ممکن است کوتاه یا بلند باشد، ولی در هر دو صورت سربالاست. افراد با بینی سربالا خوشبین و مسئولیت پذیر هستند.

شخصیت شناسی, شکل و ظاهر بینی, عمل جراحی بینی, شخصیت شناسی شکل بینی۸. بینی ایده آل

در بینی ایده آل همه قسمت ها در هماهنگی کامل هستند و این نوع بینی از جمله اشکال بینی است که کمتر دیده می شود. افراد کمی بینی ایده آل دارند. افراد با بینی ایده آل از خود و شرایطشان احساس رضایت دارند و دوست دارند به دیگران کمک کنند.

شکل و ظاهر بینی, عمل جراحی بینی, شخصیت شناسی, شخصیت شناسی شکل بینی


منبع:تابناک

شخصیت شناسی با بازی تاج و تخت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات