طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیهوای اروپا به مشامم می رسد | مونتلا
برچسب ها:
سیاست یک بام و دو هوای اتحادیه اروپا درقبال ترکیه

وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


آث میلان

طرفداری: میلان با پیروزی  3 بر یک مقابل کیه وو به رده سوم جدول صعود کرد، مونتلا از این پیروزی خرسند است و می گوید که بوی اروپا به مشامش می رسد. با این حال او معتقد است نباید پیش از بازی مقابل یوونتوس مغرور بود.


گفتگو وی با مدیاست پرمیوم را می خوانید.


کیه وو بازی را خوب شروع کرد و ما راحت نبودیم بنابراین ابتدا خوشحال نبودم. بعد از نیمه هنوز متقاعد نشده بودم که شایسته پیروزی هستیم اما بعد از آن نشان دادیم که لایق هستیم و مقابل تیم قوی پیروز شدیم، برد راحتی نبود زیرا برای ما دردسر فراوانی ایجاد کردند. بوی اروپا را حس می کنم. 


اسکودتو؟


حتما شرایط برای ما مناسب نیست و ما سعی خواهیم کرد مغرور نشویم. میلان مدت ها از اروپا دور بوده است و اکنون می بینم که همه راضی و خوشحال هستند، بازیکنان به نتیجه خوب و اعتماد به نفس نیاز داشتند. 


وی در مورد لوکاتلی که جانشین مونتولیوو شده بود، گفت:


عملکرد خوبی داشت، او یکی از مهره های اصلی است و برای ما مهم است و باید باهوش و شجاع تر بازی کند. لاپادولا نیز با شور و شوق زیادی بازی کرد و عطش خوبی داشت، در نیمه اول عمده از او حمایت نکردیم و تغذیه نشد اما در عوض او برای ما همه کار کرد و انرژی اش تخلیه شد. برای او خوشحالم. 


علاوه بر گل، نیانگ در زمینه تمرکز نیز پیشرفت چشمگیری داشته است، بسیار دوست دارم تا رهبری او در تیم را ببینم، او پتانسیل این کار را دارد. ما همچنین فهمیدیم که باید مثل یک تیم کار کرده و دفاع کنیم، زیرا همه باید کمک کنند.  

ناپولی به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسد
facebook google telegram twitter whatsApp