طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمی خواهیم استقلال بزرگ را شکست بدهیم | خالدی
می خواهیم اسپانیا را شکست بدهیم | طیبی

مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: استقلال تیم بزرگ و قابل احترام و پرهواداری است، اما می خواهیم بردهایمان را با این تیم شروع کنیم.


استقلال

خبرگزاری فارس: امید خالدی در مورد شرایط تیم سایپا گفت: سایپا باشگاه خیلی خوبی است، یک باشگاه فرهنگی و بی حاشیه، در بازی با تراکتورسازی هم مستحق پیروزی بودیم، اما بخت با ما یار نبود و فقط یک امتیاز گرفتیم. می خواهیم هرچه سریع تر از نظر نتیجه گیری هم در شرایط بهتری قرار بگیریم. 


وی در مورد دیدار روز جمعه با استقلال گفت: استقلال تیم بزرگ و قابل احترام و پرهواداری است، اما می خواهیم بردهایمان را با این تیم شروع کنیم. استقلال سرمربی خوبی دارد، اما ما هم سایپا هستیم و مربی خوبی مثل حسین فرکی داریم. بازیکنان شایسته ای هم داریم. در بازی با تراکتورسازی هم با بدشانسی پیروز نشدیم، حتی خود قلعه نویی گفت که در بازی با سایپا از باخت فرار کرده است. 


مدافع تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه دلیل مشکل گلزنی سایپا چیست، گفت: این حکمت خداست، گاهی اوقات توپ هایمان گل نمی شود، ما تلاش می کنیم بازی های بهتری در آینده انجام دهیم. 


خالدی درمورد تقابل با خسرو حیدری در بازی با استقلال گفت: معلوم نیست که من در ترکیب اصلی سایپا حضور داشته باشم، اما اگر بازی کنم با تمام توان برای موفقیت تیم تلاش خواهم کرد، خسرو حیدری هم بازیکن بزرگی است. یک بازیکن ملی پوش، ولی باید بگویم اختلاف فنی بازیکنان ایرانی حداکثر 5 درصد است.


وی افزود: استقلال دو برد متوالی کسب کرده و روحیه خوبی دارد. ما هم تلاش خواهیم کرد که پیروز شویم، هیچ تیمی برای باخت به میدان نمی آید.

شکست استقلال مقابل پیکان در نیمه نخست
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات