طاها پخش

فرهنگی و هنریشروع نمایش و حضور بین المللی «من»
نمایش بین المللی فیلم «من» شروع شد

«من» نخستین فیلم سهیل بیرقی در بیستمین دوره جشنواره شبهای سیاه تالین(POFF) در بخش فاروم به نمایش در خواهد آمد.

خبرگزاری ایسنا: «من» نخستین فیلم سهیل بیرقی در بیستمین دوره جشنواره شبهای سیاه تالین(POFF) در بخش فاروم به نمایش در خواهد آمد.

از سهیل بیرقی کارگردان جوان فیلم نیز برای کمپانی در جشنواره دعوت به عمل آمده و وی در نمایش های فیلم حضور خواهد داشت.

سینمای ایران, سینمای ایران, فیلم سینمایی, شروع نمایش بین المللی من

فیلم سینمایی, سینمای ایران


جشنواره شب های سیاه تالین از 21 آبان تا 7 آذر ماه در کشور استونی برگزار می شود و گفته می شود، این جشنواره در کنار جشنواره های معتبری چون کن، برلین و ونیز، یکی از 15 جشنواره رده الف دنیا محسوب می شود.

قبل از این جشنواره، «من» از 7 تا 12 آبان ماه در بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلمهای ایرانی لندن(UKIFF)  و از 29 مهر ماه تا 23 آبان ماه نیز در بخش رقابتی ششمین جشنواره فیلمهای ایرانی استرالیا (IFFA)  که در شهرهایی چون ملبورن، بریزبن، سیدنی و آدلاید برگزار می شود به نمایش در خواهد آمد.

در کنار حضورهای جشنواره ای، این فیلم در چند کشور نیز به نمایش عمومی در خواهد آمد؛ «من» از اواخر مهر ماه در شهرهای ونکوور، مونترال، تورنتو، اتاوا و کلگری کانادا و در دو شهر هامبورگ و کلن آلمان به نمایش در خواهد آمد. نمایش فیلم در لندن و چند شهر آمریکا نیز در حال برنامه ریزی ست.

عرضه و پخش بین المللی این فیلم به عهده علی قاسمی است.  

فیلم سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی و تهیه کنندگی سعیدسعدی و سعید خانی همچنان در سینماهای تهران و شهرستانها در حال اکران است.

لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری و مانی حقیقی در فیلم «من» به ایفای نقش پرداخته اند.

راه یابی نمایش من و جارو به یازدهمین جشنواره بین المللی
facebook google telegram twitter whatsApp