طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللانگلیس به فشار بر سوریه و حامیانش ادامه می دهد
ادامه پیامدهای منفی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

وزیر خارجه انگلیس گفت این کشور قصد ندارد از فشار بر بشار اسد و حامیانش دست بردارد.

نظام سوریه, مذاکرات, فرانسه, انگلیس فشار سوریه حامیانش ادامه

نظام سوریه, مذاکرات, فرانسه, وزیر خارجه, بوریس جانسون, سعودی ها, انگلیس, سوریه, بین الملل, آمریکا, جان کری, بشار اسد

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه آمریکا، در لندن گفت: حالت حلب وخیم تر و وخیم تر می شود.

وی افزود: تلفات همچنان افزایش می یابد و شمار بیشتری از افراد در نتیجه این اقدام نظام اسد و حامیان آنها، افراطی می شوند. بعد کاری که ما امروز کردیم این است که همه کشورهای همفکر از جمله آمریکا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کشورهای خلیج(فارس)، قطری ها، ترکیه ای ها، سعودی ها، اماراتی ها و همه بازیگران کلیدی در منطقه را دور هم جمع کردیم.

وی تاکید کرد: میزان زیادی از توافق وجود دارد مبنی بر اینکه ضرورت دارد چه کاری انجام دهیم. این راهبرد دو مسیر دارد. به نظر من پیشرفتی که جان کری در لوزان بدست آورده است باید فعالانه دنبال شود، ما باید ببینیم که آیا می توانیم کاری کنیم که تروریست های النصره در حلب شناسایی شوند؟ به نظر من، این کاری درست است اما معنی اش این نیست که ما به هیچ وجه از فشار خود به نظام اسد و حامیانش به خصوص روس ها و ایرانی ها، دست برداریم.

جانسون یادآور شد: بعد ما، فهرست گسترده ای از ایده ها و پیشنهادات را بررسی کردیم تا این فشار را افزایش و ادامه دهیم که شامل پیشنهادات اقتصادی می شود، شامل پیشنهادات برای اطمینان یافتن از راههای جدید کمک های انساندوستانه به حلب می شود و البته همانطور که قبلا دیدید، شامل تدابیری برای مجازات عاملان این قتل عام در دادگاه بین المللی کیفری یا دادگاهی دیگر می شود.

ادامه فشار بَر ایران جهت آزادی نازنین زاغری | هاموند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات